Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Nie mam modów w grze
Po ściagnieciu modów nie mam ich w grze nawet tych pobranych z orginalnej strony ktoś coś wie?

Jedyny mod który mi działa to Czas i data aktualna a orginalny pług ze strony oraz fend nie działa . Równiez PlayerCamera i LightMod rownież nie działa ...

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
A wchodząc do gry zaznaczyłeś je na liście modów ?

Odpowiedz
Mam ten sam problem, nie mam tych modów z oficjalnej strony, mogłyby ktoś zrobić filmik z poradnikiem do modów?

Odpowiedz
(10-26-2016, 21:06)Raagin28 napisał(a): Mam ten sam problem, nie mam tych modów z oficjalnej strony, mogłyby ktoś zrobić filmik z poradnikiem do modów?

Macie takie coś przy wejściu do gry?

Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.

tego modu, przy którym nie ma "ptaszka" nie będzie w grze.

Odpowiedz
(10-26-2016, 21:21)jerzol napisał(a):
(10-26-2016, 21:06)Raagin28 napisał(a): Mam ten sam problem, nie mam tych modów z oficjalnej strony, mogłyby ktoś zrobić filmik z poradnikiem do modów?

Macie takie coś przy wejściu do gry?

Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.

tego modu, przy którym nie ma "ptaszka" nie będzie w grze.

Ja wgl nie mam modów. Tzn nie pokazuje własnie w tym oknie po za tym time i data.

Odpowiedz
Te mody ze strony Farminga instalowałeś, czy tylko wrzuciłeś pliki .exe do "mods" ?

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
(10-26-2016, 21:39)jerzol napisał(a): Te mody ze strony Farminga instalowałeś, czy tylko wrzuciłeś pliki .exe do "mods" ?

Instalowałem normalnie. Te ze stron innych w zip tez kopiowałem i wgl wszystko elegancko jest w zip tyle że nie ma ich w grze jedyny mod jaki jest to ta data i czas.

Odpowiedz
A masz zainstalowanego patcha 1.2.0 ?

Odpowiedz
(10-26-2016, 21:44)jerzol napisał(a): A masz zainstalowanego patcha 1.2.0 ?

Własnie zainstalowałem i pokazuje juz co prawda 5 modów na 6 ale to może teraz byc wina modu. Dzięki za pomoc Smile

Odpowiedz
Big Grin Big Grin Big Grin

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu