Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Jak napelnic siewnik?
#1
Witajcie

Gram na mapie amerykanskiej. Po wyczerpaniu nasion w siewniku, jade do tej wiaty, pod ktora sa palety z nawozem i nasionami. Niewazne od ktorej strony podjade napelnia sie tylko nawoz po wcisnieciu "R".

Zeby napelnic siewnik musialem przesunac traktorem nawozy (wcisnac je do rogu) i dopiero wtedy udalo mi sie napelnic siewnik nasionami. Czy u Was dzieje sie tak samo?

I od razu drugie pytanie - czy palety mozna przewozic jedynie widlami do palet (zakladam ze tak :-) ), jesli tak to jakie jest najtansze rozwiazanie tego typu? Wiele traktorow ma informacje o kompatybilnosci z ladowaczem czolowym ale niestety wsrod ladowaczy sa tylko dwa modele kompatybilne z dwoma traktorami wiec zakladam, ze to rozwiazanie odpada, a pozostale traktory sa kompatybilne generalnie z ladowaczami ale nie ma do nich odpowiednich ladowaczy w grze?
 
Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
#2
Wszystkie TURy są kompatybilne ze wszystkimi pojazdami które mogą je mieć, info podane w sklepie obrazuje jaki najmniejszy model jest z tym kompatybilny. Co do przewożenia to możesz to robić czym chcesz (tym czym uda ci się je zabrać), ale jak chcesz realnie grać to raczej powinieneś używać przeznaczonych do danego typu wideł.
 
Odpowiedz
#3
Uzywam Case IH 1455 XL - probowalem podpiac ladowacz i niestety zaden nie pasowal. Jak to nalezy krok po kroku zrobic? :-)
 
Odpowiedz
#4
(10-27-2016, 15:14)Mephic napisał(a): Uzywam Case IH 1455 XL - probowalem podpiac ladowacz i niestety zaden nie pasowal. Jak to nalezy krok po kroku zrobic? :-)

Gdy kupujesz ciągnik to masz opcję czy ma mieć rame tura czy nie możesz też modyfikować kupione maszyny w sklepie
 
Odpowiedz
#5
Zeby modyfikowac taka maszyne musze podjechac na pole sprzedazy i tam dokonac modyfikacji czy jakos inaczej?
 
Odpowiedz
#6
przy sklepie w polu sprzedaży stajesz i wtedy wybierasz "ustaw". tam masz możliwość skonfigurowania traktora - opcja "koparka".
 
Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
#7
A siewnika nie możesz uzupełnić bo pewnie skończyły Ci się nasiona w palecie i musisz kupić nową.
Pomogłem, daj repkę.
 
Odpowiedz
#8
Nie. Kiedy kończą się nasiona paleta znika. Wystarczylo przesunąć widlakiem palety i po problemie. TRoche kasy poszło ale przynajmniej mam porządek :-)
 
Odpowiedz
  
Przegląda: 1 gości

Menu