Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Wyładunek buraków cukrowych
Question 
Hej,
Może mi ktoś powiedzieć, gdzie mogę wyładować zebrane z pola buraki cukrowe? Wydaje mi się, że objechałem cała mapę, a takiego miejsca nie znalazłem.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Buraki możesz sypać na ziemię w dowolnym miejscu, możesz też wysypać tam gdzie stoi bróg (lub po kupieniu obiektu postawić tam gdzie Ci pasuje).
A jeżeli masz na myśli sprzedaż to sprawdź, gdzie są punkty odbioru i gdzie najlepsza cena.

Odpowiedz
(10-27-2016, 19:56)xbuc napisał(a): Buraki możesz sypać na ziemię w dowolnym miejscu, możesz też wysypać tam gdzie stoi bróg (lub po kupieniu obiektu postawić tam gdzie Ci pasuje).

Dzięki! Smile

Odpowiedz
(10-27-2016, 19:56)xbuc napisał(a): Buraki możesz sypać na ziemię w dowolnym miejscu, możesz też wysypać tam gdzie stoi bróg (lub po kupieniu obiektu postawić tam gdzie Ci pasuje).

czyli nie ma żadnej wiaty z taśmociągiem, który potem załadowałby te buraki, tak? jedyny sposób to Holmer Teera Felis?

Odpowiedz
Możesz ładować "turem" lub taśmociągiem (w LS17 nazywa się to "system pasów")

Odpowiedz
(10-28-2016, 19:13)xbuc napisał(a): Możesz ładować "turem" lub taśmociągiem (w LS17 nazywa się to "system pasów")

A jak się obsługuje system pasów żeby działały bo ni jak nie mogę ich rozłożyć i wysypywać nimi.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
http://farming-simulator.pl/showthread.php?tid=4106

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu