Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mleko
czesc wam moze mi ktos z was powiedziec jak wylaczyc automatyczna sprzedaz mleka, bo mam na pewnej mapie mleczarnie (skup) i wogule zbiorniki na farmie ale nie napelnie beczki tylko sprzedaje sie samo o 24 w nocy

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Nic nie zdziałasz, pozostaje tylko edycja mapy.
A tak poza tym, byś chociaż napisał jaka to mapa Wink

Odpowiedz
"bo mam na pewnej mapie "-- może jak byś wiedział na jakiej mapie robisz te przeróbki -- to pomogłoby innym pomóc Ci jak to naprawić , bo mapy ,które maja wgraną dodatkowo funkcję sprzedaży mleka ( a jest taki mod ) muszą mieć dodane odpowiednie trigry -- jeżeli są źle  zainstalowane lub ich nie ma to mapa ich nie czyta  i sprzedaje mleko w sposób systemowy.--czyli o północy.

Odpowiedz
nie no sory, gram chwile na MIG map i tam mam ten problem NIE chce nic przerabiac a wyglada to na tej mapie ze sa triggery a jesli jest taka opcja chce ja dodac do gry , poszukam tego modu od mleka jak mowicie ze jest taki

Odpowiedz
" jesli jest taka opcja chce ja dodac do gry " --nie ma takiej opcji jest opcja dodania do mapy przez GE.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
wiem, rozumiem ze niema takiej opcjii,
ale mowicie ze jest mod ktory ma cos z tym wspolnego
znalazlem mod ,,stopmilksale,, zobacze na niego puzniej

Odpowiedz