Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Oprysk
Witam ponownie.
Mam jeszcze jeden problem jak to jest z tym nawożeniem. Posiałem sobie buraki i nawoziłem je. Teraz gdy biorę opryskiwacz i chcę zatrudnić gościa to on mi nie chce po tym jeździć. Czy trzeba odczekać pomiędzy nawożeniem a pryskaniem? Jak patrzę na mapke to pole jest na granatowo czyli chyba najbardziej.

Aha i pytanie. Czy z kombajnu buraczanego mogę wysypywać buraki bezpośrednio na glebe aby zrobić pryzme czy muszę podjeżdżać z przyczepą? Wiem że zboże można wysypać na ziemie.
Jak robiłem misje i kopałem buraki to nie mogłem wysypywać zawartości,ale może w misjach jest inaczej.

Taka tam sobie reklama.
Nawozić można co 1 fazę wzrostu.. Każde nawożenie poprawia wzrost plonu o 30%

A co do tego kombajnu to jeszcze nie miałem okazji tego sprawdzić, jednak na jednym z gameplay było pokazane jak z kombajnu buraczanego sypano bezpośrednio na ziemię.. Także chyba można Smile
W misjach niestety nie ma możliwości wysypywania zebranych plonów.

Dzięki wielkie. To na pewno dla tego pomocnik nie chce mi opryskiwać pola, A czy jest jakaś różnica pomiędzy opryskiem a nawożeniem?

Napisałeś że na mapce pole było na granatowo. To albo masz w ustawieniach na 1 faze nawożenia albo już wszystkie 3 fazy są zrobione. Przy burakach czasami ciężko się połapać która to faza wzrostu.
Oprysk i nawożenie dają taki sam efekt.

No niektóre pola na mapce są oznaczone na granatowe a inne na jasno-niebiesko. Mam ustawione na trzy fazy Big Grin