Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Załadunek bezpośrednio z pasów transportowych.
Witam,

mam pytanie - czy ktoś próbował załadować rozrzutnik obornika z pasów transportowych?
Mi się nie dało - ładuje tylko na przyczepę, na rozrzutnik nie chce, co jest wg mnie dziwne.... Może wystarczy coś zmienić w pliku?
Bardzo by to ułatwiło sprawę.
Tylko nie piszcie proszę żebym sobie ładował turem bo wiem, że można Smile

Jeszcze jedna sprawa - przyczepa po rozładowaniu obornika pokazuje, że jest go 0% ale niczego innego już się nie da załadować, próbowałem myć przyczepę ale nic to nie dało. Wychodzi na to, że po 1 razowym użyciu przyczepy do wywożenia obornika już zawsze trzeba będzie jej używać do tego samego.

Taka tam sobie reklama.
Witam,
Nikt nie ma pomysłu?

Możliwe że rozrzutnik ma zbyt nisko ustawiony tigger odpowiadający za zaladunek

Z przyczepą miałem taki problem po wożeniu plew. Wsypałem tam łyżkę kiszonki i się wyczyściło.

Ponawiam temat, dziwoląg jakiś obornik pasami transportowymi można ładować na przyczepy a nie można na rozrzutnik obornika! Czy jest jakiś sposób oprócz łyżki ładowacza? Nie uśmiecha mi się zabawa w ręczny załadunek.

spróbuj z nowym patchem 1.3.1

Taka tam sobie reklama.
(11-26-2016, 18:26)jacekz40 napisał(a): Ponawiam temat, dziwoląg jakiś obornik pasami transportowymi można ładować na przyczepy a nie można na rozrzutnik obornika! Czy jest jakiś sposób oprócz łyżki ładowacza? Nie uśmiecha mi się zabawa w ręczny załadunek.
Możesz pobrać Sb łyżkę z modów i zwiększyć jej pojemność i będzie git.
Pomogłem, daj repkę.

(11-26-2016, 18:59)strazak123 napisał(a): spróbuj z nowym patchem 1.3.1

No niestety kolejny patch nic nie zmienił Sad  A może jest w modach rorzutnik obornika na który można ładować taśmociągiem? Wiecie coś na ten temat?