Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Coś nie gra z cenami OCB
Dziś sprzedawałem kiszonkę w biogazowni cena wynosiła 332 Euro za 1000l posiadałem blisko 650tys kiszonki w silosie po sprzedaży dostałem 43 tys Euro:
Według moich wyliczeń powinienem dostać 215 tys około licząc po cenie 332
a w ostateczności wyszło po około 66 Euro za 1000l
Wie ktoś o co chodzi???

Taka tam sobie reklama.
Ile czasu zajęło ci to sprzedawanie? Nie miałeś przypadkiem przyśpieszonego czasu? Chodzi o to że jeśli w danym skupie sprzedasz sporą ilość jednego towaru to cena drastycznie tam spada. Np ja wczoraj sprzedałem 150 tysięcy litrów rzepaku (pociągiem, na raz) przy cenie 1100 euro za litr, po chwili cena rzepaku w tym skupie spadła do 500 euro.

cena nie spadła poniżej 200 Euro nie możliwe właśnie jest to że za 650 tys kiszonki dostałem 43 tys

Trochę dziwne że tak szybko mocno spadła cena. Na jakim grasz poziomie trudności? Jak sprzedawałeś?
Chodzi o to że ładując kiszonkę najlepiej zrobić sobie odstęp na kilka godzin. Tutaj im szybciej tym gorzej. Każde załadowanie powoduje spadek ceny. Jak ładujesz łyche kiszonki za cenę 332 to następna już jest np. po 320 i tak za każdym razem cena spada.
Ceny w grze są ok ale twórcy trochę przesadzili z tym dynamicznym rynkiem i spadkami cen względem zapotrzebowania.

tylko że problem tkwi w tym że do momentu zakończenia sprzedawania 650 tys kiszonki cena nie spadła poniżej 200Euro za 1000l a w ostateczności cena za 1000litrów wyszła mi niecałe 70Euro.
Gram na poziomie trudnym, a sprzedawałem taśmociągami

nie wiem czy to jest odpowiedz, ale czasami FS15 kiszonka leciala "bokiem" i czesc zamiast zostac przerobiona i sprzedana, po prostu znikala, nie jestem jeszcze na etapie kiszonki w FS17, ale czasmi taki mialeb problem w FS15

Taka tam sobie reklama.
Ok juz doszedłem OCB "instrukcja11" miał częściowo racjeSmile Taśmociągi więcej brały z silosa niż wsypywały do zbiornika