Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

triki, ukryte ciekawostki
Jak w tytule, zamieszczajmy przeróżne ciekawostki które udało się wam znaleźć w grze. 
Ja zaczne, może banał ale skoro ja to zauważyłem dopiero po tygodniu grania to może ktoś jeszcze nie wie.
Można przenosic rozne przedmioty i nimi rzucac Wink

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
To to akurat wszyscy wiedzą. Wink

Odpowiedz
Po wciśnięciu SHIFT+3 zmieniamy opcje tempomatu. Np Traktor jedzie z idealną prędkością kombajnu podczas wysypu

Odpowiedz
Tylko z modem drivecontrol
Zapraszam na mój fanpage https://m.facebook.com/MefiuFs-185833468...=bookmarks

Zostaw po sobie like zebym wiedzial ze byles ;p

Odpowiedz
nie wiem czy to trick, czy ktos wczesniej pisal
przy pracach w polu, kombajn, traktor czy co tam kto chce, przy uzywaniu tempomatu i trzymaniu wcisnietego "2" maszyna przyspiesza, dziala na wiekszosci traktorach i kombajnach, to jaka szybkosc mozesz osiagnac w polu z tego co zauwazylem zalezy od zapasu mocy (lepiej dziala w duzych kombajnach niz malych)

dziala rowniez w misjach,
przy nawozeniu przy osiagnieciu zbyt duzej szybkosci (powyzej 45 km/h) moga wystepowac plamy bez nawozu

Odpowiedz
W pick-upie można otwierać tylne drzwiczki od paki wciskając i trzymając LPM po czym glgo góry na dół i ladujemy np paletę

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
W patchu 1.2.0.0 wskakując podczas podnoszenia drzewa na nie możemy lewitować

Odpowiedz
Może i to logiczne ale... Jak ma ktoś zamiar kupić nowe pole to najlepiej poczekać lub wykonać misję na tym polu przed kupnem aż do samego zbioru wtedy tuż po zakupie pola kosimy i sprzedajemy zbiory....

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu