Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Trigery
Przeniosłem na swoją mapkę trigery od krów ( koryta itd ) z oryginalnej mapki , ale gdy chce nasypac im trawy to nie działa :/ nic się nie pokazuje ;(

Taka tam sobie reklama.
a możesz opisać jak to "Przeniosłem na swoją mapkę "---------------- bo powinno to wyglądać tak --------------
- otwierasz mapę systemową w GE z lokalizacji ----- C:\Program Files\Farming Simulator 17\data\maps
- export z mapy systemowej do nowego folderu ,- najlepiej utworzonego już w nowej mapie i pod swoja nazwą np "krowy"
tę operację wykonujesz z polecenia ---file -- Export Selection with files , co oznacza że wyeksportujesz do folderu wszystkie potrzebne pliki i tekstury. Oczywiście przy zaznaczonym pliku "animals" lub jak chcesz krowy to "cowsHusbandry"
-otwierasz swoją nową mapę w GE i -- import --najlepiej cały plik" krowy" , a co Ci nie potrzebne to usuniesz.

Robiłem tak jak opisałeś , tylko że nie miałem osobnego folderu na krowy tylko było to razem z innymi ( drogi , wiaty )

koryta itp powinny być dodane do animals do cowsHusbandry tak jak pisze Eurat inaczej nie będzie działać lub będzie działać nie poprawnie i robić błędy.......