Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Wizzcaster
Witam.Może mi ktoś powiedzieć jak odinstalować wirusa Wizzcaster?On zaśmieca mi komputer , bo co chwilę włącza mi się takie coś
[Obrazek: 2016-11-0_axeqrha.png]

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Panel sterowania -> Programy i funkcje (potem szukasz wizzcaster.exe, a następnie klikasz 'odinstaluj').
No to jedziemy, gnębić podpadziochów!

Odpowiedz
Tylko że tego tam niema

Odpowiedz
Sprawdź w przelądarce, czy jest dodatek 'wizzcaster'. Jeśli jest, to usuń i odinstaluj, a jak nie ma, to przeskanuj komputer AdwCleanerem.
Edit: sprawdź też w ustawieniach, jaka jest domyślna strona startowa, jeśli zmieniona, to zmień np. na Google.
I jeszcze jedno. Przyślij screena z menedżera zadań (wszystkie karty), ewentualnie wklej tutaj, jakie procesy są uruchomione.

Odpowiedz
To głupie pytanie ale jak włączyc menedżera zadań?

Odpowiedz
ctrl+alt+delete (tak jest u mnie w win7, nie wiem jak jest w 10 czy 8), lub wpisz w wyszukiwarkę "menedżer zadań" -> wyświetl uruchomione procesy w menedżerze zadań.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
http://s5.ifotos.pl/img/2016-11-1_axwxnqh.png
http://pokazywarka.pl/123435/ łapaj

Odpowiedz
No to tak. Na ostatnich screenach widzę, że lista procesów jest zaśmiecona tymi o nazwie "wizzcaster" (zajmują one od 6,2 do 6,7 MB, jak widać). Kliknij PPM na nazwę tych procesów, a następnie na "Otwórz lokalizację pliku". Wtedy wyświetli Ci się folder, z której aplikacji pochodzi ten proces. Kliknij PPM -> Właściwości, zapamiętaj nazwę i opis aplikacji, otwórz Panel sterowania -> Programy -> Programy i funkcje i znajdź na liście jej nazwę, potem kliknij "Odinstaluj".

Odpowiedz
U mnie jest tylko programy i funkcje a po wejsciu do panelu nie wiem czy do programrów i funkcji czy gdzie?

Odpowiedz
Do programów i funkcji.

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu