Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 3.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mody by lookee86
Jako pierwsze na tapetę poszły kombajny NH TC.
Zmodyfikowałem podstawowy kombajn TC 5.90 i zrobiłem z niego dodatkowo modele 5.70 i 5.80.
Wersją wyjściową jest model TC 5.70, a wyższe wersje(także 5.90) uzyskuje za pomocą wyboru mocy silnika tak jak ma to miejsce w LS17.
Dodatkowo każdy kombajn ma do wyboru dwa rodzaje kół - normalne i szerokie.

Następnie zaprogramowałem serie CR znaną z modu NewHollandCRpack do LS15.
W paczce są cztery kombajny - CR7.90, CR8.90, CR9.75, CR9.90.
Także i w tym przypadku każdy kombajn ma dwa rodzaje kół - normalne i szerokie, a wersja CR9.90 dodatkowo gąsienice.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Ciekawie to zrobiłeś. Wink Mi jak najbardziej podoba się takie rozwiązanie i czekam jak wydasz. Wink

Odpowiedz
Bardzo ciekawie się zapowiadają nowe kombajny w ls17, a może jakieś zdjęcia pokazowe

Odpowiedz
A mam pytanie. Kiedyś tam się pytałeś jakie maszyny chcemy z 15 w 17 Smile Będziesz je przerabiał? ( I usprawniał ? Np. Większa liczba ciagników z danej serii ? NH T6 tier 4B itp ? Smile ). Wiem, że ktoś powie zrób to sobie sam, ale nie ukrywam, ze nigdy nie robiłem modyfikacji do żadnej gry i nie chcę czegoś na czym się nie da grać... Pozdrawiam Smile

Odpowiedz
Ja jestem ciekawy tej serii kombajnów CR. Wychodziły różne modele CR do fs 15 na zasadzie edycji podstawowego modelu CR 10.90
Problem był z nimi taki, że niestety mniejsze modele nie wyglądały realnie. New holland CR 10.90 to największy kombajn z tej serii i posiada jako jedyny 2 rotory (Twin Pitch Plus)
90% edycji pomijała ten ważny szczegół i do downloadu trafiały skurczone CR 10.90 z innymi kołami z zmienionym znacznikiem modelu.

Pokaż następnym razem jakieś foty z testów Big Grin

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
(11-10-2016, 20:51)VMV Modding napisał(a): Ja jestem ciekawy tej serii kombajnów CR. Wychodziły różne modele CR do fs 15 na zasadzie edycji podstawowego modelu CR 10.90
Problem był z nimi taki, że niestety mniejsze modele nie wyglądały realnie. New holland CR 10.90 to największy kombajn z tej serii i posiada jako jedyny 2 rotory (Twin Pitch Plus)
90% edycji pomijała ten ważny szczegół i do downloadu trafiały skurczone CR 10.90 z innymi kołami z zmienionym znacznikiem modelu.

Pokaż następnym razem jakieś foty z testów Big Grin

Aktualnie jestem na wyjeździe służbowym i nie mam jak wrzucić fotek, ale po co fotki skoro najprawdopodobniej pod koniec przyszłego tygodnia je wydam - zostaly mi do zaprogramowania dwa hedery i wozki B-) Pondto seria cr która przerobiłem do ls 17 nie jest jedynie kopia 10.90. trzy z czterech kombajnów mają po jednym separatorze, a jedynie 9.90 ma dwa, choć nie wiem czy tego nie zmienię, bo musze zerknąć jak jest w realu. Poza tym jest różnica w układzie klap zbiornika po rozłożeniu kombajnu.

Razem z CR wydam też serię Tc. Poza tym zaprogramowalem też kombajn nh tc4.90 autorstwa Cynek96 który to jest już w rękach autora i ten go na dniach wyda. B-) 

Nastepne w kolejce są tucano 320 oraz grimme maxtron 620

Odpowiedz
Cieszę się, że przerabiasz Tucano 320. Wink I tak samo Grimme Maxtron 620, od początku mi się on bardziej podobał niż Ropa czy nawet ten Holmer z dodatku. Fajnie, że się wziąłeś za nie. Wink

Odpowiedz
Mając chwile czasu zabrałem się za kolejne kombajny NH - tym razem jest to seria CX w najnowszej wersji.

Oto kilka fotek:
[Obrazek: cx19zjmo.jpg]
[Obrazek: cx26yjc8.jpg]
[Obrazek: cx3o4k26.jpg]

Poza tym dziś na ls-world wrzuciłem New Hollandy serii TC (TC5.70, TC5.80, TC5.90). Coś dla mniej zamożnych gospodarzy Big Grin

Odpowiedz
Pięknie to wygląda. Czekam na efekt końcowy tych NH. Wink Marzy mi się Tucano 470 lub 480. ^_^

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Jak ma być seria CX to jeszcze lepiej. Najważniejsze, że dbasz o szczegóły. Fajnie też zobaczyć jak to wygląda w GE.
Tak na marginesie to CR 9.90 też ma 1 separator Big Grin

Odpowiedz