Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 3.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mody by lookee86
niestety nie ma tych NH na ls-world

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Taka tam sobie zawartość reklamy
Wczoraj je dodałem, więc admin musi je zaakceptować. Kwestia czasu - myślę, że dziś będą. Powoli kończę dwa dodatkowe hedery do CRów i CXów i myślę, że CRy jutro wydam jeśli nie będzie większych błędów. Następnie skończę CXy.

Z przyjemnością informuje iż seria Cr została wydana - niebawem ukaże się na ls-world.pl

Odpowiedz
a co z tucano???tak wogole bedziesz robil jakies claasy???

Odpowiedz
W zasadzie to tucano 320/340 mam prawie gotowe. Poza tym lexion 780 na pewno będzie zrobiony.

[Obrazek: maxtron9xukq.jpg][Obrazek: tucano7quj4.jpg]

Odpowiedz
Ławtwiej się konwertuje do 17 niż do 15?

Odpowiedz
Jak dla mnie to bez różnicy. Big Grin

Odpowiedz
Jesteś bystry chłopak to ze wszystkim sobie poradzisz. Big Grin Czekam na ten Grimme do buraków, taki sam kopał u mnie buraki i mi się on bardzo podoba. Wink

Odpowiedz
Bardzo fajne te New Hollandy, na pewno zagoszczą na dłużej w moim gospodarstwie (Oczywiście jak kupię, bo teraz Panie to taki kryzys jest, że mi się karaluchy w łazience wieszają...). I jeszcze takie pytanie, czy zajmujesz się tylko seriami nowocześniejszymi, czy może też masz w planach zrobić w podobnym stylu maszynki z lat 80 i 90 ?

Odpowiedz
widze ze NH juz sa teraz czekamy na claasy i grimme u nas tez taki byl w tym roku na usludze.a bedziesz moze robil lexiona540/650c???

Odpowiedz
Na pewno zrobię lepiona 780, a mniejsze to zależy, czy znajdę dobry model. Starszy kombajny tez mogę zrobić, ale musze mieć dobry model. Poza tym wraz z cynkiem cos zaczęliśmy.

A tymczasem Grimme już grywalny. Jeszcze dodać animacje i wydaje. Tempo niezłe - 3 mody w 5 dni.

Mały podgląd na grimme:

[Obrazek: fsscreen_2016_11_14_2yyo3z.png][Obrazek: fsscreen_2016_11_14_2c9qbp.png]

Jak wam widzi się oświetlenie? Big Grin

Odpowiedz