Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 3.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mody by lookee86
Lookee daj jeszcze jakieś fotki z postępu prac Smile

co do złodziejstwa i tych wszystkich licencji, skoro tak to nikt nie ma prawa modów wydawać z braku licencji producenta i tyle w temacie, bo zaczyna robić się sępienie o mody
[Obrazek: tucanosygna37sav.png]

Odpowiedz
(03-01-2017, 14:06)Sav napisał(a): Lookee daj jeszcze jakieś fotki z postępu prac Smile

co do złodziejstwa i tych wszystkich licencji, skoro tak to nikt nie ma prawa modów wydawać z braku licencji producenta i tyle w temacie, bo zaczyna robić się sępienie o mody

Chodzi o licencję producenta maszyn czy Giantsa?

Odpowiedz
(03-01-2017, 19:55)Damian Ostrysz napisał(a):
(03-01-2017, 14:06)Sav napisał(a): Lookee daj jeszcze jakieś fotki z postępu prac Smile

Chodzi o licencję producenta maszyn czy Giantsa?

Maszyn, teoretycznie jeśli wydajesz takiego moda na płatnym linku na którym coś tam zarabiasz powinieneś mieć licencje od producenta.
Co do tego całego nie wydam bo ktoś tam ukradł, takim tokiem myślenia to Giants nie powinien wydać FS17 bo przecież piraci zara wgrają cracka i też kradną nie?
Chcesz wydaj, nie chcesz nie wydawaj twoja sprawa. Ale aż tak bardzo przejmować się tym że jakiś szczurek coś tam zmieni i wyda?

I fakt chyba do wydawania modów najlepszy jest modhub, też nie widziałem podróbek modów stamtąd.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Piszac to widac jak sepicie o mody. Naciskacie na lookee86 aby jednak wydal mody bo jak nie wyda to znaczy ze jest zly. Jak chcecie miec taka e512 to zrobcie model i sobie zaprogramojcie

Odpowiedz
Widać że wy nie rozumiecie tego że nie jest fajnie widzieć jakiekolwiek edycje modów nad którymi spędziliście mase czasu..
A tymbardziej jak sam Looke pisał że on na tym nie zarabia a tacy co wydają duble modów lub głupie edity już zarabiają

Praktycznie nikt kto nie ma styczności z robieniem modów nie zrozumie tego wy myślicie że to tak łatwo olewać edity itp ? miło by wam było patrzyć na to jak ktoś zarabia na czymś co wy daliście za darmo?

Odpowiedz

Dopiero wróciłem z delegacji i w modzie od wyjazdu nie dłubałem. Teraz jak będę miał chwile to siadam dalej Big Grin Jak tylko dołożę coś znaczącego to oczywiście pokaże nowe fotki.

Odpowiedz
dokładnie miałem na myśli licencję producenta maszyny a nie giants, a to czy ktoś wydaje czy nie to jest jego dobra wola ale skoro inni nie potrafią tej dobrej woli uszanować jakaś kara musi być w tym wypadku to po prostu skończenie z wydawaniem nowych modów bo innego rozwiązania nie widać Wink
[Obrazek: tucanosygna37sav.png]

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Moim zdaniem świadomość graczy jest zbyt mała. Przykład: mamy np. Ursusa 360, model i skrypt pierwsza klasa, ale tekstury w niektórych miejscach się bugują. Autor obiecuje, że po powrocie z urlopu poprawi i wyda, w tym czasie ktoś poprawia te tekstury (2 ruchy myszki i po sprawie). Gracze ucieszeni, bo jest lepiej, choć gość g*wno zrobił i jeszcze płatny link. Autor wraca, a tu nagle jego mod i to jeszcze bez autora w opisie. Stwierdza, że modów więcej nie wyda. Teraz pytanie czyja to wina? Niestety po części graczy, bo niektórym zależy tylko by mieć, a reszta się nie liczy. Sam zrobiłem model (jeden bo jeden, ale jednak) i wiem ile to roboty, ale niestety nie wszyscy mają taką wiedzę. Myślę, że to długo się nie zmieni, a jedyne co możemy robić, to mieć nadzieję, że gracze zmądrzeją.

Odpowiedz
Witajcie po dłuższej przerwie. Wróciłem z wyjazu służbowego i muszę nadrobić zaległości. Wracam do forsza... Trzeba by go w końcu skończyć. ;-)

Odpowiedz