Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

świnie
Gram na wysokim poziomie, i te knurki sporo ziarna pochłaniają a coś wolno mnożą się. Tongue    Mam 200szt. i na godzinę prosi mi się jedno zwirzątko, w sumie 00:45 min jedno. A ziarna na dobe okolo 30k qq, 15k z szenicy i podobnie rzepaku, coś nie tak jest, czy to normalne? Bo więcej jedzą niż to warte. Tongue

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Pewnie przez to, że grasz na wysokim poziomie i przez to tak Ci się dzieje.

Odpowiedz
Po 20h na normalnym było 3331l mniej zużytej QQ, więc różnicy wielkiej nie ma raczej.

Odpowiedz
A jak to wygląda przy 30 sztukach? Bo przymierzam się do zakupu.
Farming Simulator 17

Odpowiedz
I mniej ich kupisz tym dłużej poczekasz do momentu w którym będzie ich 3x więcej.
Przerabiałem ten temat i daj minimum 50 na start. Ja zaczynałem od 35 i teraz mam ich 127 wiec ciągle wielkiego zysku nie będzie biorąc pod uwagę że trochę godzin nabiłem.

Odpowiedz
Ja na chwilę obecną mam 254 sztuk, i 95% wydajnosci, przy tym jedna świnka rodzi się co 35 min. Za wzesnie zaczalem sie bawic w swinki, ale musialem zobaczyc jak wyglada chów owych zwierzatek . Smile Mam zbyt maly areal, jedynie 16h, kiedy zalozylem farme.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Ja również ostatnio zainwestowałem w trzodę. Kupiłem na razie 30 sztuk, częściowo napełniłem koryto ( kupiłem 8 big bagów paszy). Na razie wyskoczyło mi 5 h do rozmnożenia następnej sztuki. Częściowo już mam swoją paszę (ok 30 t zbóż, 40 t ziemniaka, 16 t słonecznika i 5 t qqrydzy (chwilowo bo dopiero co kupiłem działkę z kukurydzą, także jeszcze z 10 t qqrydzy wpadnie) ale na razie postaram się zapchać je gotową mieszanką. Również mam ok 60 bel słomy, z czego większą część sprzedam bo jak na razie nie potrzeba im jej tak dużo. Jak myślicie opłaca się dokupić kilka sztuk (myślałem nad podwojeniem obecnej liczby) czy na razie się wstrzymać ? A może dokupić najpierw trochę pola i zapewnić więcej paszy ?

Odpowiedz
Lepiej poczekac troche nim sie dokupi zwierzeta, moim zdaniem, lepiej by bylo, z wieksza iloscia ha leciec dopiero na chow, bo kasa jest akurat tutaj troche potrzebna, tylko przy mojej ilosci swinek, to jest juz troszke pracy, bo szybko ziarno zuzywa sie. Tongue

Odpowiedz
Ile litrów kukurydzy potrzebuje dziennie 30 świń?
Farming Simulator 17

Odpowiedz
Powiedzcie czy warto zakupić świnki tak z 4sztuki może 6 by liczyć na jakiś darmowy nawóz? Chciałbym już nie kupować na każdy z 3nawozów że sklepu a mieć coś swojego nawet co jakiś czas, ale ważne by coś było, no i szukam małego urozmaicenia by się oderwać od gospodarki, na razie pełne skupienie na misjach i własnych zbiorach ale nie wiem czy jest sens z podstawowymi hektarami startować ze swiniami

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu