Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Błoto 3d
Smile 
Witam.Chcialbym wam przedstawić prace nad błotem 3d.Testuje je jeszcze w ls15 . Nie jest łatwo przełamac bariere silnika graficznego ls15 (łatwiej jest w ls17)ale prace są rozwojowe i wygladaja tak....http://pokazywarka.pl/xynxxi/ Dodam że koleiny tworzą sie pod wpływem cieżaru oraz trudnego terenu...

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
O kurna zajebiście to wygląda! Big Grin

Odpowiedz
Wygląda obiecująco. :-D Rozumiemz że do 17 też robisz?

Odpowiedz
No ziomek, to teraz pokazałeś klasę,typki z Giantsa powinni się uczyć od Ciebie Troll Czekam na jakiś filmik jak to działa,Do tego jeszcze jakiś mod na zakopywanie i będzie baja.Mam nadzieję że skupisz się nad pracami ale pod kątem FS17. W FS 15 jest dużo gorsza fizyka jazdy niż w 17.Czekam na dalsze postępy i szacun dla Ciebie,że podjąłeś się takiego zadania Smile

Odpowiedz
Bardzo dziekuje za dobre oceny .Przepraszam za nowy nick (dawny ibrakadabra)ale chciałem sie odciąc od niechęci do mojej osoby, ADMINA LS WORLDU ,którego serdecznie pozdrawiam.Mam oprócz tego kilka innych innowacji do ls, ktore to nigdy nie ukazały sie .Sa spakowane po testach w zip i czekają na lepsze czasy...min.mod real graphics ,który w 87% jest podobny do eurotrucku.... radio mod nie wydam bo jest w ls17,no i naprawde istniejący mod zakopywania sie powiazany z błotem 3d...oraz real tereein...który bedzie przeniesiony do 17 ...i ostatnie, po deszczu kałuże na polach...taki mały katle end krops...

Odpowiedz
Pierwsza klasa trzymam za ciebie kciuki i życzę wszystkiego dobrego w tworzeniu modów Smile
[Obrazek: fc72b716b7c8583cfcdadf55a541be09_orig.jpg]

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
No ładnie Smile

Odpowiedz
ibrakadabra pamiętam Cię ! Kiedyś jeszcze trochę pisaliśmy i mieliśmy podjąć współpracę rok temu we wakacje Wink Pamiętam jak też coś kombinowałeś z błotem a potem ze śladami. Te błoto bajunia <3
100 Postów   - 2016-11-27

[Obrazek: pictures-download-hip8ksy0.jpg]

Odpowiedz
Niby idzie to w dobrym kierunku ale do błota podobnego ze Spintires jeszcze daleko. Mam nadzieję ze FS17 da więcej mozliwości.

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu