Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

NOWA GRAFIKA I NIE TYLKO
Witam .Temat przeniosłem z forum ls 15 bo kontynuowałem go już przed zakończeniem poprzedniej wersji.Teraz mamy ls17 więc dokonczę go w tej edycji.Choć jest w  fazie testów bo zostało dodać skrypt na pozostawienie kałuż w deszczu na polach(i nie tylko)efekt mokrego asfaltu, piasku itp... Porównajcie screny z gry...jaśniejsze to oryginał Giantsa .Ciemniejsze, to mój scrypt na grafike prawie 90% przybliżona do eurotracka...ocencie
http://pokazywarka.pl/tad6ta/

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Nie widzę różnicy :/
[Obrazek: fs17-26.jpg]

Odpowiedz
AGroPiotrmosz ,to że nic nie widzisz to nie moja wina idz do okulisty.... może ci sie poprawi...

Odpowiedz
Ja też prawie, że nie widzę różnicy.

Odpowiedz
Ja też nie widzę,a byłem u okulisty niedawno.

Odpowiedz
ciut lepszy kontrast Smile

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
No tak nie bardzo widać różnice, choć jakieś są.

Odpowiedz
Pokazal bys zdj na oryginalnej mapie a i na dodatek na slabych ustawieniach to tak slabo widac no chyba ze to wina programu od zdj

Odpowiedz
Różnica jest i ją widać ale ogólnie ten projekt nie jest rewelacją. Do ls 13 albo 15 było coś podobnego przyciemniającego grafikę i zwiększającego cienie. Może te inne dodatki w skrypcie będą ciekawe tylko pamiętaj o dokładnym przetestowaniu żeby była dobra optymalizacja.

Odpowiedz
Jak wiecie render silnka fs17 podrasowany jest na zasadzie dodania do wszystkich elementów w grze GLLOS_MAP.Ja w swoim skrypcie funkcjie tą powiekszyłem o przeprogramowanie jednego rendera co pozwoliło na zmianę i powiekszenia odbicia cienia,które nie ma takiej jaskrawości i poziomu co oryginalny GET_REFLECTION_COLOR_FS.Nie zdejmowalem przy tym intensywnosci świecenia sie pojazdów,choć gdy to zrobiłem był przyrost frapsow o kolejne 10fps-sów.Tak ogólnie mod jest gotowy do wydania ale nim to zrobię zastanowię sie...nad tym jeszcze..

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu