Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ul. Userowa 12
Dawno miałem już odświeżyć na tym forum swój temat WIP, ale jakoś zapomniałem.
No więc do rzeczy.
Ostatnio odświeżyłem swojego Ursusa 3512.
Ciągnik został wysłany do DL dziś (27 marca) o godzinie 16:42. Jeśli wszystko pójdzie dobrze już jutro powinien być dostępny.

[Obrazek: fsscreen-2016-03-27-16-03-00.jpg]
"Mądremu dwa słowa wystarczą, a głupiemu to i referatu mało"- jak wiesz kto to powiedział to wystarczy.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Ma jakiś skrypt ?
I czy bedzie z turem ?
A tak ogólnie to spoko czekalem na takiego

Odpowiedz
Tak jak na zdjęciu, ma tura. Tur ten jest zakładany na klawisz.
Skrypty- ma, otwierane drzwi, dach i tylna szyba za pomocą panelu IC. Na starszym forum miałem temat WIP, tam gracze woleli panel IC, aby w mniejszym stopniu zaśmiecić klawiszologię. Ciągnik posiada np. ruchomą oś, w pełni animowany tylny podnośnik itp. Jest to wersja poprawkowa tego ciągnika, którego już kiedyś wydałem Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.
"Mądremu dwa słowa wystarczą, a głupiemu to i referatu mało"- jak wiesz kto to powiedział to wystarczy.

Odpowiedz
fajny ursus Smile

Odpowiedz
No to spokoSmile
Czekam na niego z niecierpliwością Smile

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
A jednak mnie posłuchałeś z tym IC :V Z resztą sam tak mówiłeś Wink - A co zmieniłeś ? Prócz tego IC ?

Odpowiedz
Wszystkie zmiany wypisałem w opisie potencjalnego modu, ale napiszę wam tu z grubsza co zmieniłem. No więc ciągnik posiada całkowicie nowy model i tekstury, lekko zmodulowany dźwięk postoju, zmienione parametry mocy i uciągu, ważną zmianą jest zmiana tekstury szyb, co poprawia widoczność z kabiny. To z najbardziej zauważalnych zmian, poza tym poprawiłem umiejscowienie indexów od PTO w GE i tym podobne.

Odpowiedz
OK Tylko czekać Big Grin

Odpowiedz
A co dalej w planach ? Smile Ursusik bombeska Big Grin

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Popracuję nad swoim 4512. Trzeba mu parę poprawek.

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu