Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Gnoj w ktorym momencie
Witam w którym momencie rozucac gnoj a żeby przynosil efekt ?? bo posypale, pole a jak przeoralem to niebylo efektu ! jak zaorałem i posypałem po orce to był od razu drugi sadium nawożenia ale to bezsensu w realu sypie się w sciernie lub podorywce ?? Jak najlepiej robic w grze?

Taka tam sobie reklama.
zależy jak masz ustawione , czy na 1 raz nawożenie czy na 3
jak na 1 to w dowolnym momencie
jak na 3 to na różnych fazach wzrostu roślin bo tak działa to w grze.

(11-15-2016, 22:09)Tomasz SkcePL napisał(a): zależy jak masz ustawione , czy na 1 raz nawożenie czy na 3
jak na 1 to w dowolnym momencie
jak na 3 to na różnych fazach wzrostu roślin bo tak działa to w grze.

No ale jak mam nawiezione raz  lub 2 razy i sypie gnoj to niema pokazane ze nawiozlo się 3 raz po prostu lezy gnoj na polu

Robisz tak najpierw sypiesz gnoj na niezaorane pole potem je orasz i siejesz nastepnie jak uroznie lekko to nawozu sypiesz i jal znow urosnie to oprysk lub nawoz
Zapraszam na mój fanpage https://m.facebook.com/MefiuFs-185833468...=bookmarks

Zostaw po sobie like zebym wiedzial ze byles ;p

A zmienił się kolor fazy wzrostu ? nawiezenie czy gnojowica czy nawozem dwa razy podczas tej samej fazy nie da CI nic

(11-16-2016, 08:57)Tomasz SkcePL napisał(a): A zmienił się kolor fazy wzrostu ? nawiezenie czy gnojowica czy nawozem dwa razy podczas tej samej fazy nie da CI nic

Po prostu proboje robic tak . Rzucic gnoj na sciernie i przeorać i już powinienem mieć 40 procent nawiezione gdyż 10 procent daje plug a 30 gnoj potem nawoz przed siewny ( Nielubie siewników co same dozuja nawoz) czyli już powinno być 70 Procent i nakacu oprysk w ktoryms stadium .

Taka tam sobie reklama.
według gry powinno być tak - nawóz typu gnojownik płynny proszkowy jaki by nie był traktowany jest tak samo. Czyli żeby osiągnąć rezultat należy nawozić na różnych fazach wzrostu. 
http://prntscr.com/d7xo26

tak to wygląda według instrukcji w grze.

(11-16-2016, 11:43)Tomasz SkcePL napisał(a): według gry powinno być tak - nawóz typu gnojownik płynny proszkowy jaki by nie był traktowany jest tak samo. Czyli żeby osiągnąć rezultat należy nawozić na różnych fazach wzrostu. 
http://prntscr.com/d7xo26

tak to wygląda według instrukcji w grze.

czyli wszystko wskazuje na to ze gnoj dany przed orka to szkoda roboty ?!!!!??? dziś będę to jeszcze raz testowal

no chyba tak. Wiesz tam nie jest tak jak w realnym rolnictwie, Tak to tutaj działa. Inaczej jest jak siejesz rzodkiew oleistą. od razu masz 3 poziom nawożenia.

(11-16-2016, 12:58)Tomasz SkcePL napisał(a): no chyba tak. Wiesz tam nie jest tak jak w realnym rolnictwie, Tak to tutaj działa. Inaczej jest jak siejesz rzodkiew oleistą. od razu masz 3 poziom nawożenia.
No wlasnie a ja rolnik od 15 lat i szukam realności w grze potem się motam bo na zywo działa a w grze nieSmile Pozdrawiam