Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Automat do gier "Polybius"
Witam, założyłem konto tylko dlatego, aby podzielić się z wami ową ciekawostką. Być może jeszcze ktoś o niej nie wie, a myślę, że jest warta pokazania. 

Otóż - zbierając rozsiane po całej mapie bryłki złota, natknąłem się na ów automat, który znajduje się niedaleko pola nr 1. Postanowiłem bliżej przyjrzeć się sprawie. Wiąże się z tym ciekawa legenda, jeśli ktoś jest zainteresowany to zachęcam do poczytania Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.

Co ciekawe, automat ten jest praktycznie przez cały dzień nieaktywny. Uruchamia się dopiero o godzinie 21:00 a wyłącza o 5:30.

[Obrazek: ecb412353a1e9.png]

[Obrazek: a2adf1434ac2f.png]

Jak myślicie, jest w tym jakiś sens, czy po prostu firma GIANTS dodała to bez większego celu? Zapraszam do dyskusji Wink

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Widziałem to , ale właśnie też mnie to zastanawia dlaczego to dodali? Słyszałem o Polybiusie , że ludzie którzy w niego grali mieli jakieś chore myśli XD

Odpowiedz
Jestem ciekaw czy to do czegoś służy czy jest tylko dekoracją.

Znalazłem dwie kolejne ciekawostki.

1. Jeżeli na polu 14 zasiejecie trawę to w ostatniej fazie zmieni się ona w flagę USA.

2. W lesie obok pola 28 jest drewniany kibel. W godzinach od 21 do 8 w środku pali się dziwne zielone światło.
Farming Simulator 17

Odpowiedz
Na koncu mapy jest tez wagonik i wjaz do tunelu
Zapraszam na mój fanpage https://m.facebook.com/MefiuFs-185833468...=bookmarks

Zostaw po sobie like zebym wiedzial ze byles ;p

Odpowiedz
Caly czas rozkminiam po co tu ten automat? Macie jakies nowe info?
Zapraszam na mój fanpage https://m.facebook.com/MefiuFs-185833468...=bookmarks

Zostaw po sobie like zebym wiedzial ze byles ;p

Odpowiedz
automat ma specjana funkcje, szpiegowania Ciebie przez NSA Smile

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.

Przegląda: 1 gości

Menu