Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Co wybrac
Mam komputer 
który ma procesor Intel Core2 duo E-8400 3.00GHz x2 ram 3GB Karte graf Nvidia GF gt 430 1gb
I nie wiem co kupic czy procesor i3 czy karte graficzną nvidia 710 2gb lub cos innego co poprawia FPS w FS17

PS:Sorry za orto ale szybko pisze i nie wzracam uwagi na pisownie

Taka tam sobie reklama.
To i to Smile
A tak serio to taka karta nie jest ci potrzebna do takiego procesora więc ja na twoim miejscu zmieniłbym procesor.

(11-21-2016, 19:02)SZEryk napisał(a): To i to Smile
A tak serio to taka karta nie jest ci potrzebna do takiego procesora więc ja na twoim miejscu zmieniłbym procesor.

a na wymaganiach pisze ze ma byc lepsza od mojej a procesor mam lepszy niż Intel Core 2 Duo E6850 3.0 GHz 
Ale masz racje i3 było by lepszym zainwestowaniem 

nie wydaje mi sie, ze zmiana procesora znaczaco wplynie na FPS, na to najwiekszy wplyw na karta graficzna

Teraz na NISKICH mam 40 -25 Fps

ja wymienilbym karte graficzna, jezeli chodzi Ci tylko o grafike w FS17

Taka tam sobie reklama.
Tak chodzi mi o grafike alez tez o Fps zeby bylo na srednich tak ze 50 fps

Na pewno grafikę jako pierwsze wymień i RAMu by się przydało trochę więcej.

Otóż tak . Sprawdzałem jak chodzi FS 17 na komputerze o bardzo porównywalnych parametrach do twojego E8200 2,66Ghz , Grafika Nvidia GTS 250 i 6GB ram)
Po odpaleniu programu który wyświetla wszystkie parametry można dojśc do wniosku że procesor jest w pełni wystarczający gdyż przy średnich ustawianiach wskazywał 60% zużycia więc to dosyć dobry wynik ale za to karta graficzna (nieco lepsza od twojej) i tak zużycie było na poziomie 100% xD .
Więc wniosek jest prosty wymienić należy kartę graficzną oraz przydało by ci się również dołożyć trochę ramu.
Pomiaru dokonałem na ustawieniach średnich i pomimo słabszego procka od twojego ale za to troszkę lepszej karty graficznej i nieco większej ilości ramu przy ustawieniach średnich udało się uzyskać 45-20FPS. (w zalezności od ilości maszyn na zapisie)

Więc jak coś to wymieniaj w pierwszej kolejności kartę graficzną Wink
A i jakbyś chciał wymienić kiedyś procek to pamiętaj musisz pamiętać jaki twoja płyta główna ma SOCKET a zapewne jest to dośc stara płyta główna więc z wymianą procesora może być problem co za tym idzie jeśli byś chciał wtedy musiał byś wymienić także płyte główna a co za tym idzie jest wymiana prawie całego PC.

Ale że jak kupisz samą jakąś porządną karte graficzną to te 50 FPS na średnich to bez najmniejszego problemu uzyszkasz a może nawet i więcej Wink

A i jeszcze jedno tą kartę którą podałeś to nie jest dobra karta pod względem tego co oferuje do ceny i wgl jej ogólnej wydajnośc Big Grin Powiedz może jaki masz budżet to ci coś doradzę Wink

Przegląda: 1 gości

Menu