Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jestem nowy i potrzebuje pomocy .
Witam wszystkich.
Jestem Michał i jestem tutaj nowy. Zaczynam swoją przygodę z FS15 i mam kilka pytań.

A wieć zaczynam .
1. Poszukuję dużej(rozległej) mapy z dużymi polami. Oczywiście ruch uliczny drogi pociągi i sporo zabudowań. Myślę, że  coś z USA będzie odpowiednie. Czy ktoś mógłby coś podrzucić?
2. Jak już zacznę grać to jak ogarnąć to wszystko? Mam na myśli wszystko co trzeba zrobić. Początek to skoszenie pola, które już rośnie a dalej co?? 
3. Jak odbywa się to wszystko ze zwierzętami?? 

Dziękuje wszystkim, którzy coś podrzucą. Chciałbym po kolei wszystko robić.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Serdecznie polecam ode mnie tą mapkę jest bardzo rozbudowana pola duże , gospodarka wszystko w jednym miejscu nie tak jak na niektórych mapach trzeba szukać wszystko pod ręka. https://www.modhoster.de/mods/baerenfeld-v-1-0
[Obrazek: hqdefault.jpg]

Odpowiedz
Co do pytania numer 2 i 3 to najlepszym wyjściem dla ciebie będzie przejście samouczków Wink

Odpowiedz
Polecam mapę Two Rivals a co do 2 i 3 punktu to tak jak kolega mówi przejdź samouczek tam wszystko będziesz miał przedsawione. Albo poradniki na yt chociaż lepiej samouczek więcej z tego wyciągniesz Tongue
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu