Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Modyfikacje plików XML oryginalnych maszyn
Witam, mój problem polega na tym, że po zainstalowaniu patcha 1.3 nie mogę modyfikować plików xml oryginalnych maszyn ls-a. Nadmienię, że wcześniej ( na patchu 1.2) zmieniłem sobie  prędkości robocze niektórych maszyn (siewników, headerów, opryskiwaczy) i pojemności naczep, po zainstalowaniu 1.3 wszystko przywróciło się do stanu pierwotnego (wiadomo, że tak musi być). Jednak po próbie zmodyfikowania prędkości roboczej (linijka speedLimitValue) jednego z opryskiwaczy w grze pojawia się on bez kół, z włączonymi awaryjnymi, wygląda tak jak jego plik I3D po otwarciu w GE. Czy ma ktoś z was może pomysł cóż to znów za nowe "usprawnienia" producentów? Czy może mam walnięty jakiś plik w grze. Gra oczywiście oryginalna, obecnie w wersji 1.3 bez zainstalowanych modów. Z góry dzięki za wszelkie pomocne wskazówki.

Taka tam sobie reklama.
Walnięty to jest ten patch 1.3. Dobrze, że go nie instalowałem. Jeśli tak Ci się dzieje, to chyba będziesz musiał zainstalować spowrotem 1.2.

To po prostu normalne efekty edytowania plików gry czego nie powinno się robić i dobrze, że patch tego zabrania.

Możliwe że tak zrobili ponieważ masa osób edytuje pliki gry i jak wiadomo w niektórych przypadkach robi to źle co się potem przekładało na problemy w grze. Taki użytkownik potem narzeka że to wina Giantsa...

wydaje mi się ze zablokowali ta opcje w 1.3 poniewaz bylo zbyt duzo problemow z multiplayer a gdy edytujesz pliki systemowe gry uniemozliwiasz gre multi. tak? nie myle się

To, że edytuję pliki gry to moja sprawa, bo to moja gra, zapłaciłem za nią i powinienem robić sobie z nią co mi się podoba oczywiście dla własnego użytku. A w multi nie gram i zapewne nie ja jeden. A jeżeli już musieli zrobić taką blokadę powinni pomyśleć o graczach co nie korzystają z trybu multiplayer. Do tej pory Giants jakoś nie blokował możliwości ingerencji w pliki gry i było dobrze, ponieważ każdy mógł ją sobie przysposobić do własnego widzi mi się. Przez co gra stawała się bardziej elastyczna, interaktywna. Powinni w takim razie dać jakieś ostrzeżenie w podanej w patchu 1.3 liście zmian i poprawek. Oczywiście wróciłem do patcha 1.2 i wszystko jest ok. Poczekam na kolejne patche może tych blokad w nich nie będzie. Dzięki wszystkim za odpowiedzi, temat już chyba zakończony.

hehe ja już wyklnełem ten patch także ja też czekam na nowy , bo multi nie ma z kim Tongue

Taka tam sobie reklama.
Eh... Nie rozumiecie istoty wprowadzania takich blokad... Nie dadzą blokady, coś pozmieniacie w plikach a zaś 50 tematów na forum bo Giants coś zjebał i wam grę wywala do pulpitu... Po to jest blokada żeby nie edytować plików w folderze gry, ale za to macie teraz jeszcze prostszą możliwość przerobienia danego oryginalnego pojazdu na mod. Z modem możecie robić co chcecie i jak przez niego się wam coś z gra spierniczy to już wasza sprawa...