Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Modelowanie 3D
Szukam dobrego programu do modelowania w 3D najlepiej darmowego, bo dopiero chcę zacząć przygodę z modami.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Polecam Blendera, można go pobrać z oficjalnej strony. U mnie służy głównie do konwertowania modeli z obj do i3d lub fbx.
No to jedziemy, gnębić podpadziochów!

Odpowiedz
(11-26-2016, 21:20)AgroDreamLiner napisał(a): Polecam Blendera, można go pobrać z oficjalnej strony. U mnie służy głównie do konwertowania modeli z obj do i3d lub fbx.

Racja, Blender widziałem, że dużo ludzi na Steamie z niego korzysta. Dzięki

Odpowiedz
(11-26-2016, 21:20)AgroDreamLiner napisał(a): Polecam Blendera, można go pobrać z oficjalnej strony. U mnie służy głównie do konwertowania modeli z obj do i3d lub fbx.

Jak dopiero zaczyna to niech ac3d bierze o wiele łatwiejsze niż blender ( on jest pojeba...) blenderu tylko do konwertu używaj Wink

Odpowiedz
Mr_Grucha napisał(a):Jak dopiero zaczyna to niech ac3d bierze o wiele łatwiejsze niż blender (...) blenderu tylko do konwertu używaj Wink
Dokładnie... AC3D jest płatny, ale można go pobrać za darmo jako 30-dniową wersję testową...
No to jedziemy, gnębić podpadziochów!

Odpowiedz
Dziękuję za rady Smile

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
do ac3d znajdziesz bez kłopotu darmowe keye do pełnej wersji a w obsłudze jest bardzo prosty, to konwertu polecam autodesk maya bo blender często coś psuł z doświadczenia wiem

Odpowiedz
Myślę że na początek najlepszy będzie AC3D, prosty program o sporych możliwościach. Smile

Odpowiedz
Dziękuję bardzo

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu