Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

3D by Rayana
Z tego co słyszałem to taki MDW Arcus potrafił tyle co niejeden Lexion, a powstał 25 lat temu. Big Grin

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Arcus powstał w 1996 ale samo opracowanie kombajnu miało miejsce pod koniec lat 80 kiedy to firma Fortschritt zbudowała kombajn E 532 który podobnie jak Arcus miał w przenośniku pochyłym, dwa wzdłużne bębny młócące. Sam sposób umiejscowienia bębnów jest obecnie nie spotykany w kombajnach.
[Obrazek: 2qswlj5.jpg]

Odpowiedz
Oto efekty pracy nad fortschrittem e512. Choć na pierwszy rzut oka nic nie widać to jednak zadbałem o to by model brudził się podczas gry. Mozolne dzielenie modelu jednak się opłaci Big Grin 
[Obrazek: 1r0u2j.jpg][Obrazek: 2v7u0l.jpg][Obrazek: 3x3unq.jpg][Obrazek: 4fbuc8.jpg]

Odpowiedz
Lookee - kiedy skończysz e512? Po tym jak świetnie potrafisz tworzyć mody (nieważne czy to konwert, czy zaprogramowany od podstaw), nie mogę się doczekać, aż ten kombajn zostanie wydany Smile

Odpowiedz
ciekawe siedzenie tam jest Big Grin dobra robota szybkiego bez przeszkód programowania życzę Big Grin
[Obrazek: fsscreen_2017_07_30_28bbub.png]

Odpowiedz
Widzę że filtr powietrza i lusterka zgubiły ścianki, da się to naprawić w GE ? Jeszcze raz wielkie dzięki za poświecenie swojego czasu, dla mojego modelu. Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszym etapie.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Też to zauważyłem. W GE nie da się tego naprawić. Wydzielę filtr i lustra z modelu i ponownie wyeksportuje. Powinno załatwić sprawę. Big Grin

Odpowiedz
Render mojej E-512 wykonany przez użytkownika z ekipy TLS. Bardzo miły akcent z ich strony Smile

[Obrazek: 161e3oh.jpg]

Odpowiedz
Mój render Arcusa

[Obrazek: 208xm3n.jpg]
[Obrazek: 2zxuibo.jpg]

Odpowiedz
Po prostu zaj*bisty za przeproszeniem. Big Grin

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu