Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasze zapotrzebowanie czyli lista modów "do zrobienia"
Ja czytałem wszystko.
Ja tylko proponuje.
Cynek dał temat po to by dawać propozycje na jakieś mody do fs'a 15, a nie żeby jakiś SAV pisał, że to nie będzie wydane.
Pomogłem daj repkę.
[Obrazek: Classpng_awsrhns.png]

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Taka tam sobie zawartość reklamy
Cynek,napisałbyś przynajmniej do jakiego ls. Po drugie, pisałeś że żadnych modów nie wydasz.Po trzecie skąd na to wszystko weźmiesz zdjęcia.Wracając,to wystarczy obejrzeć się w około żeby zobaczyć że jest mnóstwo sprzętu rolniczego który można by było zrobić.Nadal jestem za tym żeby zrobić belfegora bo to była wspaniała maszyna.

Odpowiedz
Jakiś troll z ogarniętym wejściem :C Jest jeden na Ls-World ale Ma problem z wejściem :C

[Obrazek: super-mojep-ierw.jpg]

Odpowiedz
Mi brakuje od początku farminga New Hollanda t5060 i dobry rozrzutnik Unia Tytan by się przydał Smile

Odpowiedz
Bizon Rekord Z058 Najlepiej Niebieski

Odpowiedz
Sieczkarni Jd 7280I z hederem 4-6 rzędów albo jakiejś innej sieczkarni nowszej 4-6 rzędowej.

Odpowiedz
Forshnitt t-088 Na sieczke
Zapraszam na mój fanpage https://m.facebook.com/MefiuFs-185833468...=bookmarks

Zostaw po sobie like zebym wiedzial ze byles ;p

Odpowiedz
A Ja mam pomysł aby zaraz po ukazaniu się FS 2017 rozpocząć prace
nad MORE REALISIC MOD.
Podejrzewam, że fizyka jazdy nie będzie praktycznie w ogóle nie zmieniona
w porównaniu z FS 2015, a jest ona słaba.
W modzie MORE REALISTIC uciąg był zróżnicowany w zależności od warunków pogodowych
, nachylenia terenu, obciążeni itp.
Ponadto zróżnicowane było zapotrzebowanie na moc. Ja podłączyło się zbyt wymagającą
maszynę to traktor praktycznie stawał i wyskakiwał odpowiedni napis itp
Uważam, że był to bardzo dobry mod i szkoda, że nikt nie zrobił go do FS 2015.

Odpowiedz
(03-28-2016, 12:11)Cynek96 napisał(a): Witam wszystkich Smile

Jako modmaker staram się wyjść naprzeciw waszym oczekiwaniom i dzisiaj, w tym temacie proszę was o podawanie propozycji maszyn, których brakuje wam w FS. Najciekawsze projekty zostaną zrealizowane jeżeli nie przeze mnie to przez zaprzyjaźnionych twórców i wydane. Smile

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu