Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasze zapotrzebowanie czyli lista modów "do zrobienia"
Ja czytałem wszystko.
Ja tylko proponuje.
Cynek dał temat po to by dawać propozycje na jakieś mody do fs'a 15, a nie żeby jakiś SAV pisał, że to nie będzie wydane.
Pomogłem daj repkę.
[Obrazek: Classpng_awsrhns.png]

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Cynek,napisałbyś przynajmniej do jakiego ls. Po drugie, pisałeś że żadnych modów nie wydasz.Po trzecie skąd na to wszystko weźmiesz zdjęcia.Wracając,to wystarczy obejrzeć się w około żeby zobaczyć że jest mnóstwo sprzętu rolniczego który można by było zrobić.Nadal jestem za tym żeby zrobić belfegora bo to była wspaniała maszyna.

Odpowiedz
Jakiś troll z ogarniętym wejściem :C Jest jeden na Ls-World ale Ma problem z wejściem :C

[Obrazek: super-mojep-ierw.jpg]

Odpowiedz
Mi brakuje od początku farminga New Hollanda t5060 i dobry rozrzutnik Unia Tytan by się przydał Smile

Odpowiedz
Bizon Rekord Z058 Najlepiej Niebieski

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Sieczkarni Jd 7280I z hederem 4-6 rzędów albo jakiejś innej sieczkarni nowszej 4-6 rzędowej.

Odpowiedz
Forshnitt t-088 Na sieczke

Odpowiedz
A Ja mam pomysł aby zaraz po ukazaniu się FS 2017 rozpocząć prace
nad MORE REALISIC MOD.
Podejrzewam, że fizyka jazdy nie będzie praktycznie w ogóle nie zmieniona
w porównaniu z FS 2015, a jest ona słaba.
W modzie MORE REALISTIC uciąg był zróżnicowany w zależności od warunków pogodowych
, nachylenia terenu, obciążeni itp.
Ponadto zróżnicowane było zapotrzebowanie na moc. Ja podłączyło się zbyt wymagającą
maszynę to traktor praktycznie stawał i wyskakiwał odpowiedni napis itp
Uważam, że był to bardzo dobry mod i szkoda, że nikt nie zrobił go do FS 2015.

Odpowiedz
(03-28-2016, 12:11)Cynek96 napisał(a): Witam wszystkich Smile

Jako modmaker staram się wyjść naprzeciw waszym oczekiwaniom i dzisiaj, w tym temacie proszę was o podawanie propozycji maszyn, których brakuje wam w FS. Najciekawsze projekty zostaną zrealizowane jeżeli nie przeze mnie to przez zaprzyjaźnionych twórców i wydane. Smile

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama

Przegląda: 1 gości

Menu