Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mapa "Knieje"
Photo 
->KNIEJE<-

[Obrazek: 4uYutFF.jpg]

Witam

Jest to moja pierwsza mapa do "Fs" wiec prosze o wyrozumialosc Wink ... Do zrobienia mapy " nakrecil " mnie kolega ktory mowil ze nie ogarne tego i wymiekne ;P ... no wiec nie wymiekam i prezentuje co wytworzylem Wink

Nazwa robocza mapy to >Knieje< ... nie wiem czy tak zostanie czy nie... na razie niech jest jak jest.
Mapa nie ma okreslonego " klimatu lat " w ktorych sie rozgrywa ani lokalizacji... acz kolwiek staram sie ja robic na podobe Dolnego Slaska.
Na mapie bedzie raczej sporo lasow oraz pola male i srednie gdyz nie lube ogromnych pol Wink  beda rowniez pociagi i mam nadzieje wszystkie "gadget-y " z Fs 17.
Jak na razie zrobiona jest farma dla gracza wraz z kurami, hodowla krow, owiec oraz swin... sa tez dzialajace " misje " na polach... aktualnie sa 94 pola... reszta czyli punkty skupu bede dodawal w miare rozbudowy mapy.
Mam zamiar wydac mape w wersji " alpha "... czyli dokonczyc kawalek jaki sobie wybralem i go wydac do testowania... kiedy to bedzi? jeszcze nie wiem... pracy jest jeszcze sporo.
Bede dodawal " fotki " w miare postepow w budowie.

Mapa wielkosci x4

Mody dodane do mapy:
1. choppedStraw
2. compostMaster
3. Dodany mod na " bloto "
4. MilkTrigger - Mod na sprzedaz mleka
5. FarmingSimulator17DoorTriggerSDK_v2 - mod na przycisk myszy ... swiatla oraz bramy
6. AditionalMapTypes_V1.0.0.8
- dodatkowe uprawy ( owies, zyto, marchew, cebula, salata )
7. seedMaster2K17 - do robienia nasion
8. SA_Greenhause
9. SA_Kartonfabrik
10. SA_Molkerei
11. SA_Palettenwerk
12. SA_Zuckerfabrik
13. Molkerei_Hotfix_2.0.0.3
14. FS17_DigitalPack oraz FS17_DigitalTiereFix
15. hayDryer
16. Samypo
17. Produkcja prosiat
18. pigFoodStar
19. kuenzelGrainMaster
20. Produkcja jaj
21. Bramy, wrota i inne mozna teraz uruchamiac z pojazdu
22. Wydobywanie wapna w kopalni ( spojler ;P  )
Mysle ze to na razie tyle ponizej jest link do albumu z fotkami.

Pozdrawiam.

Zarezerwowany na przyszle wpisy

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Taka tam sobie zawartość reklamy
Pięknie ta mapa wygląda. Wink

Odpowiedz
Jeśli to naprawdę Twoja pierwsza mapa, to możesz już w niedalekiej przyszłości zasłynąć Wink
[Obrazek: fsScreen2_apwsqxx.png]

Odpowiedz
No tak pierwsza mapa... robie ja jakies3 tygodnie Wink dzieki hehe

Odpowiedz
No super! Bardzo mi się podoba ale mógłbyś oryginalną teksturę trawy zastąpić jakąś inną teksturą trawy, bo ta oryginalna wygląda słabo

Odpowiedz
(12-13-2016, 18:18)Ranach napisał(a): No super! Bardzo mi się podoba ale mógłbyś oryginalną teksturę trawy zastąpić jakąś inną teksturą trawy, bo ta oryginalna wygląda słabo

Dzieki.. a jaka text. bys polecal? zapodaj jakis link albo cos Wink

Pzdr.

Odpowiedz
>Info<

[Obrazek: Ga4mhuf.jpg]

Witam.
Dworzec w miare ogarniety... reszta fotek w albumie Wink

Odpowiedz
(12-13-2016, 18:24)pawulonn1 napisał(a):
(12-13-2016, 18:18)Ranach napisał(a): No super! Bardzo mi się podoba ale mógłbyś oryginalną teksturę trawy zastąpić jakąś inną teksturą trawy, bo ta oryginalna wygląda słabo

Dzieki.. a jaka text. bys polecal? zapodaj jakis link albo cos Wink

Pzdr.

Na razie nie ma zbytnio tekstur trawy do 17 ale zobacz tą z tego linku http://ls-world.pl/mod/details/26591?page=2 i co o niej sądzisz.
I na przykład na mapie Chellington jest dosyć realistyczna teksturka ale nie wiem czy autor mapy pozwoli na skopiowanie trawy.

Ten dworzec fajnie wygląda, oj będzie się grało  Big Grin

Odpowiedz
(12-14-2016, 13:58)Ranach napisał(a): Na razie nie ma zbytnio tekstur trawy do 17 ale zobacz tą z tego linku http://ls-world.pl/mod/details/26591?page=2 i co o niej sądzisz.
I na przykład na mapie Chellington jest dosyć realistyczna teksturka ale nie wiem czy autor mapy pozwoli na skopiowanie trawy.

Co do textur z ls-world musial bym je lekko przyciemnic i moze bylo by ok ... natomiast te z mapy Chellington mozna by bylo wyjac bo nie ma zastrzezen... ewentualnie uwzglednic autora... tylko kto ta trawe robil hehe ... dzieki za linki... oba " zassane " i cos z tym pomysle Wink

Pzdr.

Odpowiedz
(12-14-2016, 14:45)pawulonn1 napisał(a):
(12-14-2016, 13:58)Ranach napisał(a): Na razie nie ma zbytnio tekstur trawy do 17 ale zobacz tą z tego linku http://ls-world.pl/mod/details/26591?page=2 i co o niej sądzisz.

Co do textur z ls-world musial bym je lekko przyciemnic i moze bylo by ok ... natomiast te z mapy Chellington mozna by bylo wyjac bo nie ma zastrzezen... ewentualnie uwzglednic autora... tylko kto ta trawe robil hehe ... dzieki za linki... oba " zassane " i cos z tym pomysle Wink

Pzdr.

To fajnie, też uważam że tą z ls world trzeba by lekko przyciemnić i będzie dobrze  Smile

Odpowiedz