Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mapa "Knieje"
Zapowiada się dość nieźle, osobiście jestem pod wrażeniem.
Bacznie będę się przyglądał dalszym postępom i czekam na więcej fotek z mapy, zwłaszcza takich robionych "z góry".
Przy takim projekcie, nie patrz aż tak bardzo na wagę mapy (choć wiem, że i to jest ważne) jednak ma być zrobiona jak trzeba i ile będzie ważyła to tyle będzie... Jeżeli coś chcesz dodać, to śmiało dodawaj i nie rezygnuj z tego, jeżeli ma to poprawić ogólny smaczek Smile
Niecierpliwie będę czekał na wersje alpha, którą być może udostępnisz do publicznego testu Tongue
Powodzenia w pracach nad mapą!

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Taka tam sobie zawartość reklamy
>compostMaster<

NIe bede sie rozpisywal ( bo troszke sie z tym namotalem ) no ale jest Wink brak bledow w logu... bo kilka bylo Wink
[Obrazek: DtWaolj.png]

I spolszczylem co by nie bylo Wink

[Obrazek: xlhHsY4.png]

Pzdr.

Ps. jeszcze grafike pod komputerem spolszcze co i jak Wink

Odpowiedz
(12-16-2016, 22:51)Marcinex55 napisał(a): Zapowiada się dość nieźle, osobiście jestem pod wrażeniem.
Bacznie będę się przyglądał dalszym postępom i czekam na więcej fotek z mapy, zwłaszcza takich robionych "z góry".
Przy takim projekcie, nie patrz aż tak bardzo na wagę mapy (choć wiem, że i to jest ważne) jednak ma być zrobiona jak trzeba i ile będzie ważyła to tyle będzie... Jeżeli coś chcesz dodać, to śmiało dodawaj i nie rezygnuj z tego, jeżeli ma to poprawić ogólny smaczek Smile
Niecierpliwie będę czekał na wersje alpha, którą być może udostępnisz do publicznego testu Tongue
Powodzenia w pracach nad mapą!

Milo ze sie mapka podoba i dzieki... jutro chyba bede musial wszystko zapisywac  co i gdzie... bo " pula rosnie " i nie chce sie pogubic.. a jeszcze widzialem moda na dodatkowe uprawy ... masakra Tongue

PZdr.

Odpowiedz
Takie pytanko:Kiedy wyjdzie mapka?
Youtube! https://www.youtube.com/channel/UCMH-BeZZKQyM9P9TiPcrJHQ
400 postów-27.11.2016 14:56

Odpowiedz
Ja już wiem, że to będzie coś Smile Powodzenia w dalszych pracach Wink
[Obrazek: fsScreen2_apwsqxx.png]

Odpowiedz
(12-17-2016, 11:12)AgroTeamRychnowo napisał(a): Takie pytanko:Kiedy wyjdzie mapka?

Witam.
Alpha... tak mysle ze po nowym roku... ale daty nie podam bo nie chce potem sluchac ze mowilem ze bedzie ( powiedzmy 01.01.2017 )... a ja jej nie wydalem... jak ktos bedzie obserwowal watek to po postach sie dowie mniej wiecej kiedy bedzie wydana i bedzie to tylko 1- 4 calej mapy... bo przy tym detalu nie da sie tego szybko zrobic ;/

Pzdr.

>szybkie pytanko<

[Obrazek: r50xaw4.png]

To texturki przerobione i teraz pytanie... czy wyraz " plewy " to wlasciwy wyraz i co napisac zamiast " Silage " bo nie mam pojecia Wink z modem mam pierwszy raz do czynienia Tongue

Pzdr.

Odpowiedz
Zamiast "silage" napisz "kiszonka". "Plewy" to właściwy wyraz.
"Bić k..wy i złodziei, mości hrabio." ~Józef Piłsudski

Odpowiedz
(12-17-2016, 16:41)AgroDreamLiner napisał(a): Zamiast "silage" napisz "kiszonka". "Plewy" to właściwy wyraz.

Dzieki za pomoc Wink
Pzdr.

> Saegewerk - Tartak <

[Obrazek: kkCnIw7.png]

Witam... dzisiaj dodalem do mapy tartak... no i go spolszczylem... oryginalnego nie bralem bo nie bylo za bardzo co z nim robic... a tak mozna gdzies dodac np: fabryke mebli i tam zawozic deski i trociny Wink .
Testy zrobione wszystko dziala oraz brak bledow w log-u.
Wiecej jak zawsze w albumie.

Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.

Przed chwila dodalem skup na deski oraz trociny...  i sprawdzalem czy dzialaja animacje oraz czy dodaje kase do konta... wszystko jest OK i bez bledow Wink
[Obrazek: rn6iV5u.png]

Wiecej w albumie.

Pzdr.

Ps. tak sie zastanawiam czy nie wywalic tego budynku od tartaku i cos poskladac z tego co mam... zawsze to kilka mb do przodu Wink

Odpowiedz
>MilkTrigger v1.1.0 - Mod na sprzedaz mleka<

[Obrazek: unp3zQn.png]

Na dzis ostatni mod... jak widac wszystko dziala jak nalezy Wink ... mlekiem da sie napelnic zbiornik i wywiesc na sprzedaz... no i kaska sie zgadza.
Wiecej w albumie Wink 

Ps. Imgur cos miesza fotki  ostatnio ;/ .
Pzdr.

Odpowiedz
Naprawde super Ci to wszystko wyszło i prezentuje się nieźle. Wink

Odpowiedz