Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 4.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mapa "Knieje"
1.Nie ogarniam.
2.Chodzi ci o te blokady, żeby nie przesypywały się zboża?
3.Zostaw 4x .

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Taka tam sobie zawartość reklamy
tak przesypywanie sie... ale juz rozkminilem Wink ... wiec 4x zostaje Smile a z blokada na ziemie bede musial jakos zyc ze ma takie wielki kwadraty do zaznaczania...
Pzdr.

Odpowiedz
> Magazyn Kolejowy Farma <

Witam...
Wczoraj dzien porzadkow w plikach i texturach... oraz testy gameplay-a na SP... kilka bledow wyszlo podczas gry ( zanikajace textury, bledy w silosach w LOG-u i kilka innych drobnych )  ale zostaly juz poprawione Wink w miedzy czasie dokanczam farme i mam nadzieje niebawem Wam ja pokazac.
A na dzis mam dla Was magazyn kolejowy ktory znajduje sie w bliskiej okolicy farmy i juz byl wczesniej pokazany ale dzis go wykonczylem... chyba Smile

[Obrazek: 1o80QZC.png]

Wiecej w albumie.
Pzdr.

Odpowiedz
fajnie

Odpowiedz
super farmer... no to fajnie Wink

> INFO<

Witam...
Juz mialem nic nie grzebac i nie dodawac tylko robic mape... no ale... lazilem dzis po stronach i widzialem ze ludzie narzekaja ze nie ma za bardzo w PDA pokazanych zasobow typu " obornik, kompost i gnojowka " ...oraz... " trawa, siano, sloma i dodalem tez seeds2 bo juz mam dla nich zastosowanie ale to raczej w Alphie nie bedzie dodane " ... no wiec na swojej mapie sie zamotalem i dodalem Wink
[Obrazek: F5jObJ9.png]
[Obrazek: xD294df.png]

Na jutro zostawilem sobie jeszcze " ubranie trigger-ow w jakies modele ale bez animacji unoszenia sie ( kupek np: z ziemniakami czy tam burakami ) bo nie ogarniam jeszcze gdzie by to trzeba bylo dodac / dopisac i wogole jak Tongue " i dodanie " ziemniakow i burakow " tylko nie wiem za bardzo do czego dopisac " wiory" bo tez nie chce nawalic tych magazynow do okola Wink
Animacje " sypania / lania " dzialaja do prawie wszystkiego... no oprocz gnojowki ( nie wiem czemu... moze nie ma poprostu na trigger-ze dodanej animacji jak sie leje do beczki ;/  ".
I teraz tak... magazyny maja wielkosc...
glowny na zboza   100.000
obornik, kompost, gnojowka  800.000
trawa, siano, sloma i nasiona2   100.000
ile dac na ziemniaki i buraki ?

I teraz pytanie... czy tak zostawic czy zwiekszyc pojemnosc !?... a jak zwiekszyc to co i o ile... moze razem znajdziemy jakis konsensus i nie bedzie w przyszlosci nazekania zeby to zmienic Wink ... widze ze temat ma troszke wyswietlen wiec licze na jakas konkretna odpowiedz  Wink

To by bylo na dzis wszystko... no to czekam na Wasze zdanie w sprawie pojemnosci silosow Wink

Pzdr.

Odpowiedz
<INFO>
Witam...
Nie spodziewalem sie tak wielkiego odzewu... naprawde jestem milo zaskoczony... wiec pojemnosc silosow zrobie po " swojemu " Tongue
A teraz tak... ponizej znajduje sie farma ktora byla zrobiona jako pierwsza...
[Obrazek: oqPEuhV.jpg]
W miare postepow w budowie i dodawaniu nowych funkcjonalnosci przechodzi wlasnie metamorfoze...
Taki mam plan na rozmieszczenie silosow na niej...
[Obrazek: v5C3o9M.jpg]
Jak widac wyzej... uzupelnienie wszystkiego i zrobienie okolicy troszke zajmie czasu... ale pisze sam do siebie wiec przynajmniej nie pogubicie sie w postach o postepach na mapie hahaha.
TO by bylo na tyle... czas sie przygotowac do sylwka... SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU  Wink
Pzdr.

Odpowiedz
< INFO >

Witam...
Zaaktualizowalem AdditionalMapTypes do wersji 1.0.0.6 ( co w glownej mierze spowodowalo klopoty z mapa ) no ale chyba juz wszystko dziala jak nalezy Smile  ...dzieki temu mamy dodatkowo Orkisz, Pszenżyto, Proso oraz wapno i piasek... czyli wszystko co jest w tym modzie Wink .
Wczoraj mialem prawie zawal serca z mapa przez to... ( widze ze ostatnimi dniami kazdy tak ma )... ja przez chec polepszenia mapy namotalem tak ze mapa nie chciala sie odpalic za pierwszym razem... potem jak juz ja poprawilem to miala co 2-5s spadki fps-ow do 20-30 klatak/s...  Cry   no ale ostatecznie naprawilem mape co zajelo mi 6godz. rozkminiania i motki na niemieckich forach :sick:
Aktualnie sprawdzam czy uprawy na misjach dzialaja poprawnie bo mialem tak ze po " uschnieciu " uprawy na polu nic sie nie dzialo... nie bylo ponownie zasadzane... puki co wyglada ze jest ok.
Dodalem rowniez silosy pokazywane w PDA na nasiona i nawozy...  oraz kilka animacji do zsypow na farmie... mam jeszcze kilka pomyslow zeby wygladalo i funkcjonowalo to jeszcze lepiej ale nie weim czy uda mi sie to na szybko rozkminic Wink

To tyle z info.
Pzdr.

Odpowiedz
Super. Wink

Odpowiedz
Oby tak dalej.

Odpowiedz
Dzieki Panowie Wink
< Info wyswietlacz >
Witam...
Wczoraj motalem sie chwilke z dodaniem do farmy tego wyswietlacza... ( musze dopisac jeszcze kiszonke i zarcie dla swin Wink )
[Obrazek: 4yYvzJm.png]
Na cale szczescie ze sprawdzilem jak dziala bo trafilem na babola z trawa... mianowicie, trawe dalo sie na mapie " rysowac " w GE, ale juz w grze  nie dalo sie jej kosic kosiarkami Angry  i zas motka z plikami .gdm ... na szczescie trawe naprawilem ( juz 4 raz ) i dziala... dobrze ze wyszlo to teraz a nie pozniej Wink . Przenioslem rowniez silos na kiszonke od krow  blizej farmy Wink  .
Ponizej filmik jak postepy ida z robieniem farmy... co do zsypow, to zeby napelnic przyczepe nalezy wysunac zuraw bo inaczej sie nie napelni Tongue
Silosy maja pojemnosc po 100.000 na dany " towar " jedynie silosy na kompost, gnojowke i obornik maja po 800.000 pojemnosci.

To tyle.
Pzdr.

Odpowiedz