Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mapa "Knieje"
(01-06-2017, 19:26)pawulonn1 napisał(a): Witam...
Wczoraj wlasnie myslalem jak te zwierzeta zrobic... czy w miare blisko... to jest w odleglosci do 1km od gospodarstwa, czy dac je na przeciwnych skrajach mapy.
I czy robic z dwie- trzy male gospodarki ( osobne ) gdzis na skrajach mapy dla innych graczy z osobnymi silosami... ale to w przyszlosci bo teraz zmierzam w kierunku morza Wink ... no chyba ze gdzies jedna gospodarke dla jeszcze jednego gracza przy  morzu wcisne Wink
A i jeszcze mi sie przypomnialo...  zrobic sklep ogrodniczy i tam dac compostMaster, seedMaster i mozliwosc zakupu nasion oraz nawozow? czy raczej cos zostawic na farmie?

pzdr.

Mówię Ci - zwierzęta daj blisko gospodarstwa, bo ja na przykład jeździć po całej mapie, żeby zawieść kilka belek a później znowu coś, nie lubię. A te wszystkie triggery i inne bajery daj w sklepie ogrodniczym, będzie trochę bardziej 'realnie'. Wink

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Taka tam sobie zawartość reklamy
No No ktoś tu dużo pracy wkłada w powstanie nowej mapki .życzę dużo wytrwałości w pracach na mapką. Jak wyjdzie to chętnie na niej pogram.

ps aby mapa nie ważyła 1 Gb Big Grin  .
[Obrazek: 142577.jpg?1460108475]

Odpowiedz
(01-07-2017, 17:25)marus212 napisał(a):  ps aby mapa nie ważyła 1 Gb Big Grin  .

Spoko na razie ma 673mb ;P ale jeszcze kilka modeli musze dodac Wink  A wlasnie... jaki jest MAX wielkosc mapy... bo nie wiem czy juz chamowac z dodatkami Wink

A co do zwierzakow... to taka lokacja by Wam pasowala... po srodku jest farma.
[Obrazek: GkfPcsw.jpg]

PZdr.

Odpowiedz
Według mnie jest ok, nie trzeba będzie jeździć po całej mapie do zwierząt. Smile

Odpowiedz

< Info >

Witam...
Owce dodane i przetestowane... wyglada ze dziala wszystko dobrze... beke mialem jak wlazily na dach budynku ale tylko przez chwile... po 4 tescie juz nie bylo mi do smiechu Angry Huh  no ale rozkminilem ze budynek musi byc nieco wyzej... dokladnie 5pkt. lol... trzeba jeszcze dopisac kilka animacji i najgorsze z bani Wink
Poprawilem jeszcze tablice z zasobami na farmie oraz dodalem do silosow... kiszonke, pomyje i plewy.
[Obrazek: dIG8E0A.png]
Obecnie mam taki bajzel na farmie ze masakra... jutro sie za to wezme i jak juz cos ogarne to zapodam screen-y.
To tyle
Pzdr.

Odpowiedz
No po prostu Mistrzostwo!

Odpowiedz

< Owczarnia >

Witam...
Owczarnia dzis " zeskryptowana " i ogolny zarys jest zrobiony... zostaly jeszcze detale ale juz mam co pokazac Wink
Drzwi i swiatla na przycisk porobione... brudzenie musialem przeniesc na druga strone hali bo ni jak nie chcialo sie podniesc i sypac na srodku... palety z welna pojawiaja sie w srodku na koncu hali " bardziej realistycznie ", wode napelnia sie na zewnece a karmienie jest po staremu z tym ze w hali Wink

[Obrazek: Y0xdfwM.jpg]

Wiecej w albumie.

Odpowiedz
No jestem pod mega wrażeniem, że tak bardzo szybko udało Ci się zrobić tą owczarnie. Big Grin Oby tak dalej. Wink

Odpowiedz
Pozostało mi tylko zapytać - kiedy mniej więcej wydasz mapkę, bo już tak się na nią napaliłem, że nie mogę się doczekać. Smile

Odpowiedz
Czesc.
No z ta owczarnia to poszlo szybko Wink ... a co do wydania mapy to nie podam terminu mniej i wiecej Wink ... postanowilem jeszcze dorobic " wiekszy " kawalek zeby bylo wiecej gameplay-u... bo tak to ktos bedzie gral i w sumie to sie nie bedzie gdzie mial za bardzo rozwinac ;/ ... sporo czasu zajmuje wymyslenie obszaru i zagospodarowanie go ... ale jestem dobrej mysli i idzie mi coraz sprawniej Wink
PZdr.

Odpowiedz