Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mapa "Knieje"
< Zajawka >

Witam... Swiniarnia prawie skonczona ( testy porobione i wydaje sie byc wszystko OK ), zostalo jeszcze do dodania troszke detalu " tu i tam "... na razie jeden screen... na jutro wieczor postaram sie dodac jeszcze kilka screen-ow jak ogarne otoczenie oraz jedno gospodarstwo z otoczenia i pododaje pola.
[Obrazek: 1SfNph5.jpg]
To tyle.
Pzdr.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
No coraz ciekawiej się robi. Oby tak dalej. Smile

Odpowiedz
< Multiterrain >

Witam... mam chwilke czasu to zapytam... wczoraj czytalem watek tu na forum czy sa jakies mapy z Multiterrain... i tam bylo napisane ze jest na mapie Lossberg... to zerknalem w pliki i i sprawdzilem czy da sie to przeniesc... no i da Wink

Ponizej screen z mapy Lossberg i jak to tam wyglada.
[Obrazek: hWXwNA3.png]

I teraz ponizej jak to wyglada u mnie na mapie... jak wiadomo przy mojej mapie mamy rozmiar x4 ktory generuje bledy z terenem i w tym przypadku tez to widac Angry   " kwadrat " nie dzieli sie na 4x4 tylko na 2x2...
[Obrazek: 6yIOvIm.png][Obrazek: 2qTFgHR.png]

Teraz pytanie... zostawic tak jak jest teraz... czy wrocic do oryginalnego  " orania " terenu bez Multiterrain-u?
Jak cos to czekam do wieczora na Wasze sugestie ( tak do 18.oo ) jak juz bede w domu i bede grzebal przy mapie.
Pzdr.

Odpowiedz
Zostaw z multi terrain i może później uda ci się naprawić te błędy na mapie

Odpowiedz
W sumie  to tez myslalem zeby zostawic z multiterrain... teraz musze jeszcze kilka testow zrobic czy reszta dziala jak nalezy bo wczoraj nie zdarzylem i zerknac w log bo kilka wpisow pozmienialem i nie wiem czy podczas gry nie bedzie sypac bledami Wink
Z tego powodu bedzie lekka obsowa ze screenami ze swiniarni.

Nie wiem czy jest sens pytac sie czy mam cos wstawiac czy nie do mapy, jak przewaznie jest tylko JEDNA odpowiedz... daje Wam mozliwosc tworzenia mapy " wspolnie " a tu prawie zero odpowiedzi... to nie jest placz czy cos... po prostu lekko to irytuje i chyba musze sie do tego przyzwyczaic ze jestescie " malo aktywni " Wink

Pzdr.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
< Swiniarnia i okolica >

Znowu ja...
I pekla setka screen-ow w temacie... ale do rzeczy Wink
Dodalem do swiniarni troszke detalu pod screen-y ( dodam wiecej w miedzy czasie Wink ) swiatla oraz bramy/ wrota sa na przycisk... jedzenie, slome oraz wode napelnia sie we wnetrzu swiniarni a zakup zwierzat jest na zewnatrz po prawej stronie... nawoz oraz nawoz plynny znajduja sie po lewej stronie swiniarni... nawoz znajduje sie pod zadaszeniem w pierwszym box-ie po prawej  tuz obok nawozu plynnego. Standardowo dodalem znaczniki dla orientacji gdzie co mniej wiecej sie znajduje.
[Obrazek: Uac1DYH.jpg]

Oraz zrobilem okolice...
[Obrazek: Uuz1nQd.jpg]
To tyle... wiecej screen-ow w albumie.

Odpowiedz
Wszystko jest tak dokładnie zrobione i dopasowane, że nie mam się do czego przyczepić. Wink

Odpowiedz
Mapka naprawdę robiona z pasją . Smile
[Obrazek: 142577.jpg?1460108475]

Odpowiedz
Kuzwa... od wczoraj cos mi sie wali z karta graficzna... nie wazne jaka gre bym nie wlaczyl... zaczynaja piszczec cewki i pochwili mam zwieche.. tylko poprzez hardreset moge wylaczyc kompa... mialem tak juz od kilku dni ale wlaczenie w ustawieniach karty graf. " Preferuj maksymalna wydajnosc " jak do tej pory pomagalo... a dzis jest kiszka na maxa... jutro chyba wroce na WIN 7 ( bo tam takich cyrkow nie mialem ) i zobacze co jest grane... moze po prostu Winda sie skiepscila ( oby )... dam znac co sie dzieje bo dzis juz nie mam na to sily... kompa calego rozkrecilem... pozmienialem paste i wyczyscilem wiatraki ( tragedi to tam nie bylo )... mysle ze jest to wina systemu.. a jak nie to lipa bo karta jest 2 mies po gwarancji ;/ ... no nic dam znac jak to ogarne... na szczescie moge po necie chodzic Wink ... no i mam jeszcze stara 660 to tez moge ja podlaczyc i zobaczyc co sie dzieje... ale to jak pisalem jutro... ech bo nie moze byc za dobrze ;/

Pzdr.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama