Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mapa "Knieje"
< prace nad mapa zawieszone >
Witam... i niestety karta siadla ( GTX 780ti ) jak do tego doszlo nie mam pojecia... dzis z ciekawosci dalem ja do brata komputera i zapodalismy test OCCTPT... test nie pokazal ani jednego bledu przez 10min ale rowniez w tym samym czasie nie animowala sie ta " wlochata oponka " ... test skonczony i nic nie piszczalo... to nastepne co to gra ktora by ja obciarzyla... tu zapodalismy War Thunder w ustawieniach " film "... niby ok... jedna "wolna jazda " i niby ok... no to szybka partyjka z graczami... niby ok...  to dla pewnosci czy jest wszystko spoko zapodalismy render tylko na karte graficzna... obciazenie karty na maxa a tu nawet wiatraki nie zaczely sie rozpedzac... tak jak by byl czujnik temperatury uszkodzony... zanim zdarzylismy wylaczyc kompa, komp sie sam wylaczyl i juz nie chcial " wstac "... kilku krotnie klik na PWR i nic... system nie wstaje...
Pomyslalem... jak tu cos takiego sie odwalilo to pewnie jak ja zapodam do mnie do kompa to bedzie tak samo... no ale zapodalem ja i co sie stalo... a no to ze jak wcisnalem PWR to w kompie " chyba w zasilaczu " cos strzelilo i komp nawet sie nie wlaczyl ;/  ... to mysle ... super teraz mamy dwa kompy na chacie rozwalone ;/ ... na szczescie u brata komp " wstal "  na uszkodzonej " artefakty " 660ti i moj tez wstal ... uffff... ale z racji tego ze 660 ma artefakty w 3D i tak nie moge robic dalej mapy ;/
Sprawa z moja 780ti wyglada tak ze gwarancje mialem na dwa lata ... zakup 2014.07 do 2016.07... czyli gwarancja ze sklepu juz minela... teraz nie wiem czy MSI ma dalej gwarancej na Karty graficzne na 3 lata... bo jesli tak to wysylka i odbior bedzie ponoc na moj koszt i moga mi  dac karte nawet uzywana i po naprawie ;/  ale tego to sie dowiem w sklepie jutro jak pojde ja reklamowac.... czyli jak jest w temacie... mapa na razie nie bedzie robiona az zmotam sie z gwarancja ( o ile wogole bede mogl ja wyslac ) a jak gwarancja nie przejdzie to tez nie jest za ciekawie bo nie mam aktualnie 2.000 na wydanie na karte graficzna ;/
Jeszcze co ciekawe... wgralem najnowszy bios do MOBO i na 660 tez mi walna zwieche ale teraz nie wiem czy to wina karty, plyty glownej czy czego tam... poprostu pomysly mi sie skonczyly.
to tyle... jak cos sie zmieni napewno dam znac... a karty juz do kompa nie wkladam bo sie " boje " Wink
Pzdr.

Odezwe sie jak juz zmotam sie z karta... bo na razie nie mam zadnej... wiec i kompa nie wlacze ;/ bedzie odwyk ;/
PZdr.

Odpowiedz
Nieeee Sad Dlaczego to się stało, kurczę a tak czekałem na tę mapkę i akurat zacząłem ferie ^^

Odpowiedz
no jak pech to pech... ale przypomialo mi sie ze mam na procku integre Intel HD 4600 wiec siedze teraz na tym badziewiu... oczywiscie nie obylo sie bez problemow... bo mialem czerwone kropki w biosie i na pulpicie... to wlazlem na strone intela i poczytalem troszke... no i zalamka ... panna z intela napisala kolesiowi ze najprawdopodobniej ma procka do wymiany bo jakas czesc sie uszkodzila... mysle sobie... nie to nie moglo sie przytrafic teraz i tak po instalacji kolejny raz systemu czerwone kropki byly nadal ;/ ... to czytam dalej co to moze byc... bo przeciez nie moge miec takiego pecha ze karta i procek poszly w tym samym czasie... i nic nie wyczytalem tylko to... a sprawdz kabel HDMI... mysle sobie... ale po co przeciez ten na starej karcie " 660ti " dzialal caly czas... no ale zobacze... i bum... czerwone kropki to wina kabla.. ufff ... tylko zostaje sprawa z gforce-m... ale to jutro sie bujne jak pisalem... szczescie w nieszczesciu Wink
tak ze bedziemy w kontakcie Wink
Pzdr.

Ps.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama