Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mapa "Knieje"
< Co i jak >
Witam...
Na poczatek troszke technicznie bedzie Wink ...  podmienilem wagon na palety... wczesniejszy mial tylko trzy pasy a ten ma 7...
[Obrazek: dx34pgP.jpg]

Kolejna rzecz jaka dodalem to tablet do wag wraz ze statystykami... cos tam juz przy nim grzebalem jak to po " Polsku " bedzie pasowalo...
[Obrazek: LHv5y21.png]

Nastepnie zabralem sie za dodanie zintegrowanej " POMOC-y" juz w samej grze... jakis starcik jest Wink
[Obrazek: hv36nfY.png]

No i teraz zaczyna sie motka...
[Obrazek: sQY7VJl.jpg]
Jak widac na screen-ie powyzej, mamy "zapakowanych" pracownikow w busie... ich bedziemy zbierac spod marketow badz jakis innych miejsc i przewozic do miejsc pracy ktore beda tego wymagaly... np. Cukrownia obecnie wymaga do dzialania, wody, palet, burakow cukrowych oraz energii elektrycznej Big Grin no i teraz pojawia sie motka... jak to ENERGII ELEKTRYCZNEJ... a no tak... aby ja uzyskac musimy zawiesc pellet drzewny do elektrowni i tam wyladowac w wyznaczonym miejscu aby zasilic cukrownie w " prad "... ale zeby uzyskac pellet drzewny bedziemy potrzebowac do fabryki pelletu... BioGaz, wiory, oraz wlasnie pracownikow a BioGaz otrzymamy z Biogazowni  Zaciera  tak to mniej wiecej teraz wyglada... oczywiscie rozne fabryki beda zapotrzebowaly inna ilosc ENERGII ELEKTRYCZNEJ.
No i ze sie w tym tygodniu z tym motalem mam tylko kilka screenow z budowy mapy... sa to okolice kopalni wapna... na screenach widac ze jeszcze nie wszedzie jest ta okolica zrobiona...
[Obrazek: GZLRx5c.jpg]
Jeszcze pare screenow jest w albumie.
Obecnie bede mial w budowie Fabryke pellet-u, Elektrownie, compostMaster-a oraz kopalnie wapna... wszystkie trzy budynki sa w miare blisko siebie wiec  trzeba to bedzie jakos polaczyc "otoczeniem", jedynie fabryka pelletu jest bardziej oddalona i tam jeszcze nic nie ma.
Screen-y nie przedstawiaja koncowego  wygladu mapy.
Pzdr.

Ps. mapka jest x4... pierwszy post zawiera informacje co i jak.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Taka tam sobie zawartość reklamy
Pracownicy kozak
Zapraszam na mój fanpage https://m.facebook.com/MefiuFs-185833468...=bookmarks

Zostaw po sobie like zebym wiedzial ze byles ;p

Odpowiedz
Niesamowicie się prezentuje ta mapa, może już to pisałem ale masz talent chłopie.

Odpowiedz
Wszystko jest piękne. Smile

Odpowiedz
To nie jest chyba frming tylko samo wystarczalny nowy świat Big Grin

Odpowiedz
Świetne wykonanie, bardzo ambitne plany. Tak trzymaj, powodzenia!
"Bić k..wy i złodziei, mości hrabio." ~Józef Piłsudski

Odpowiedz
Brak słów na tak olbrzymi wkład pracy.
Gdyby była jakaś skala oceny na milion z przyczepieniem się do szczegółów, to miałbyś chyba maxa.
Realistyczna, aż zacieram rączki do powrotu do FS'a.

Odpowiedz
Dziekuje Wink
Pzdr.

Odpowiedz
O panie widzę że czasy gdy wystarczyło dostarczyć buraki do cukrowni i był produkowany cukier zepchnąłeś do lamusa Smile Ale to ok więcej opcji to więcej grania Wink
Ale z tymi pracownikami w busie to rozbroiłeś mi konstrukcje Smile w życiu bym się tego nie spodziewał Big Grin ale bajer nie ogarniam Big Grin

Odpowiedz
(Wczoraj, 18:08)ZeNWolFER napisał(a): ale bajer nie ogarniam Big Grin

Ta mapa to jeden wielki bajer  Cool

Odpowiedz