Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy skuter.
Star 
Witam. Planuje zakupic nowy skuter zipp quantum 2t. Ile i w jaki sposob go docierac? Z góry dziekuje za odp Smile

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Kupując nowy, wszystko powinieneś mieć opowiedziane na miejscu zakupu - obowiązek sprzedawcy.

Odpowiedz
A czy ktoś mógłby powiedziec jak sprawuje sie ten chinol? Big Grin

Odpowiedz
Odpowiedź jest jedna- kup coś markowego Tongue

[Obrazek: 17572109.jpg?1458857370]

Zapraszam na moją stronkę na FB ----> Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.

Odpowiedz
(03-29-2016, 01:25)Bogusieg napisał(a): Odpowiedź jest jedna- kup coś markowego Tongue

Łatwo powiedziec. Za nowke trzeba dac jakies 6-7k a za dobra uzywana przynajmniej 4k a moj tatus mowi ze on nie kupi uzywanej bo to sie zaraz rozleci XD woli wydac wiecej namowego chinola :|

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Lepiej poczekać odłożyć więcej. Lub kupić z polecenia przez znajomych znajomych znajomych coś od osoby prywatnej.

Odpowiedz
Wszystkie chinole są mega awaryjne. Nie polecam.
[Obrazek: podpisecusr.jpg]

Odpowiedz
Wole kupić coś markowego nic dać 2-3 k za chinola który pojeździ góra rok lub 2 lata.

Odpowiedz
Ja mam Keewaya Hurricane maszyna tania, bezawaryjna i mało paląca. Na blacie już grubo ponad 14tyś km. i jedyne co zmieniałem przez ostatnie 5 lat to tylna sprężyna (enduro i hopki skutrem to zły pomysł). Kilku znajomych ma chinole i sprawują się świetnie. Z mojego doświadczenia wiem że jak chińczyk poskłada tak będzie. Nie bój się tych maszyn bo części tanie a jeśli nie możesz markowca to lepszy rydz nisz nic. PozdroEloCześć!

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Witam
Od 3 lat jestem w posiadaniu chińczyka Zipp -a Neken-a z 2013roku, od dnia zakupu tylko raz mnie uziemił. Przez wadę konstrukcyjną , która jest taka,że silnik a właściwie prawa kapa leży na ramie, oraz jak się okazało szpilki którymi mocuje się silnik na uchwyty miały ok 0.7 mm luzu.
W konsekwencji wytarło mi kapę do tego stopnia że wyciekł cały olej- koszt spawania kapy 80 zł .
Jeśli chodzi o chińczyki to mam na to jedno zdanie- zależy jak się trafi..........
Co do docierania to jest to przebieg od 500 do 1000 km
Co do zakupu jakiego kolwiek jednośladu lepiej sprawdzić opinie na temat danego modelu w internecie, a najlepiej jak ktoś ze znajomych
ma sprzęt który chce się nabyć i zapytać o opinie,awaryjność.......

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu