Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cattle and Crops
Zapowiada się świetnie, ciekawe jak z wymaganiami. Co sądzicie o tej grze ? Macie jakieś nowe informacje ?
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Patrząc na zdjęcia i filmy to gra zapowiada się ciekawie, ale zobaczymy jak coś więcej pokażą.
[Obrazek: wPoMWQt.png]

Odpowiedz
Mam nadzieję że zrobią w miarę otwarty silnik gry. Mniej więcej jak w FS.
"Mądremu dwa słowa wystarczą, a głupiemu to i referatu mało"- jak wiesz kto to powiedział to wystarczy.

Odpowiedz
Mam nadzieję, że taka konkurencja zmusi trochę GIANTS do roboty. I mam nadzieję, że C&C uda się odebrać trochę graczy LS'owi.

Odpowiedz
Miejmy nadzieję że Cattle and Crops ukaże się już niedługo a jego fizyka zmotywuje giants'a zmotywuje do pracy nad następnymi odsłonami fs'a

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
dla mnie wygląda super z filmiku ale nie pokazali uprawy ziemi typu agregatowanie jak wygląda i orka i siew Smile ale zapowiada się lepsza gra od fs15 Smile

Odpowiedz
Wszyscy aby piszą, że fajnie się zapowiada. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

[Obrazek: lpk4s.png]

Odpowiedz
Mogliby w końcu dać jakąś datę premiery. Chociaż z grubsza Big Grin

Odpowiedz
To ledwo zapowiedź jest. Jest jeszcze filmik z koszenia kukurydzy sieczkarnią Smile Gra ma być otwarta (nastawiona na tworzenie modów przez graczy).

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Patrząc na zdjęcia wnioskuję, że będzie pięknie..
[Obrazek: podpisecusr.jpg]

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu