Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Bug Graficzny
Widać przebijającą trawę przez asfalt, pola uprawne a czasem nawet wtapia sie traktor w to cos.
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.

Taka tam sobie reklama.
też to mam po patchu 1.3.1. Na niektórych mapach. DEBILE z Giants znowu coś skopali choć to itak nie przebija ich dokonań z Fendt-em serii 700 i 900. Wykonanie modelu to Fs 15 a dźwięki to już szkoda gadać. Skończeni KRETYNI i tyle. Znień mapę

tak to już jest z modami co są przerabiane z 15 na 17

(12-19-2016, 13:58)Death napisał(a): tak to już jest z modami co są przerabiane z 15 na 17

Ale fendtow niebylo w 15?!  Zreszta w realu mam fendty 700 900 i niby co im brakuje?

fakt bez modów działa ok ale przy nawet 1, sprawdzonym modzie wali bugami. dzieje sie tak na obu mapach. trochę to irytuje...

(12-20-2016, 21:24)FozzY napisał(a): fakt bez modów działa ok ale przy nawet 1, sprawdzonym modzie wali bugami. dzieje sie tak na obu mapach. trochę to irytuje...

Kurde gram w ta gr 100 godzin jak na razie i jeszcze fendtow się niedorobilem w grze tylko je testowałem na save z duza iloscia kasy wiedz mnie niepocieszyliscie :Sad

Taka tam sobie reklama.
Ten bug ma większość graczy. Podobno twórcy wiedza o tym i pracują nad patch'em.

Przegląda: 1 gości

Menu