Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc w teksturze słomy
Photo 
Witam  postanowiłem zmienić sobie tekstury zboża bo poprzednie znudziły mi się, po podmieniałem to o co mi chodziło spakowałem mapkę z powrotem   odpaliłem w FS żeby zobaczyć jak to wygląda postanowiłem zabrać się za żniwa  po przejechaniu kawałka pola zaczęły robić się BIAŁE pokosy jeśli ktoś wie jak to naprawić lubi zmienić pokosy ( bo też mi się nie podobają ) to proszę o pomoc z góry WSZYSTKIM CO BĘDĄ CHCIELI POMÓC BARDZO  DZIĘKUJE  Smile 

PS. tak to wygląda
https://zapodaj.net/cd6332c54112a.png.html

Pozdrawiam

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Może jakaś tekstura jest zła, lokalizacja tekstury może jest gdzie indziej i jej nie czyta.
[Obrazek: farmingsimulator2015-w6sn6.png]

Odpowiedz
(03-28-2016, 23:06)Kamileg :3 napisał(a): Może jakaś tekstura jest zła, lokalizacja tekstury może jest gdzie indziej i jej nie czyta.
Wiesz nie mam pojęcia zmieniałem tylko maize_diffuse oraz wheatBarley_diffuse nic innego poszperam jeszcze trochę DZIĘKUJE JA POMOC Smile

Odpowiedz
Trochę za szybo się do tego zabrałeś bo "maize_diffuse"oraz"wheatBarley_diffuse" to tylko obrazki które silnik gry musi "rozpracować " i zrobić z nich falujące zboże itp . Więc bardzo ważne jest żeby te obrazki spełniały odpowiednie warunki co do wymiaru , rozdzielczości , kanału "alfa" i rodzaju zapisu. Czy jesteś pewny że podmienione tekstury są odpowiednie?

Odpowiedz
(03-28-2016, 23:39)eurat napisał(a): Trochę za szybo się do tego zabrałeś bo "maize_diffuse"oraz"wheatBarley_diffuse" to tylko obrazki które silnik gry musi "rozpracować " i zrobić z nich falujące zboże itp . Więc bardzo ważne jest żeby te obrazki spełniały odpowiednie warunki co do wymiaru , rozdzielczości , kanału "alfa" i rodzaju zapisu. Czy jesteś pewny że podmienione tekstury są odpowiednie?

A widzisz z teksturą samego zboża jest wszystko OK, tylko pokos słomy jest bez tekstury.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
poczytaj sobie zanim będziesz coś robił bo Chyba nie wiesz co oznacza podmiana tekstur.
poczytaj w komentarzach.
http://ls-world.pl/index.php?readmore=16456&c_start=0

Odpowiedz
(03-29-2016, 01:02)eurat napisał(a): poczytaj sobie zanim będziesz coś robił bo Chyba nie wiesz co  oznacza podmiana tekstur.
poczytaj w komentarzach.
http://ls-world.pl/index.php?readmore=16456&c_start=0

Dziękuje bardzo za pomoc wiem już jak to zrobić !   Pozdrawiam  Big Grin

Odpowiedz