Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nawigacja w GE
Mam pytanie. Zaczynam dopiero swoją przygodę z GE i nie wiem, jak nawigować się po mapie. Chcę zmienić parę drzew, jednak nie mogę się odnaleźć na mapie.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
A da się wstawić placeable przez ge ze skryptem?

Odpowiedz
(03-28-2016, 22:15)rolnikzfarminga napisał(a): A da się wstawić placeable przez ge ze skryptem
Mógłbyś napisać ciut jaśniej pleacable  kupujesz jako obiekt , a jeśli chcesz wstawiać budynki które nie mają pleacable to musisz użyć GE  Wink

Odpowiedz
Chodzi mi o mod, który został wydany w wersji placeable. Czy da się go wstawić do mapy przed GE wraz ze skryptem, żeby działał? Chodzi mi o ten mod:
http://ls-world.pl/news.php?readmore=20988

Odpowiedz
(03-28-2016, 22:27)rolnikzfarminga napisał(a): Chodzi mi o mod, który został wydany w wersji placeable. Czy da się go wstawić do mapy przed GE wraz ze skryptem, żeby działał? Chodzi mi o ten mod:
http://ls-world.pl/news.php?readmore=20988

Wiesz nigdy jeszcze nie próbowałem tego robić ( ALE RACZEJ SIĘ NIE DA )  musisz sam zobaczyć albo postaraj się poszukać go przystosowanego do GE lub poszukać jak przerobić go do GE    Wink

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Gdzieś słyszałem, że się da, ale trzeba dodać budynek osobno i skrypty osobno. Chodzi o to, jak to zrobić.

Odpowiedz
(03-28-2016, 22:40)rolnikzfarminga napisał(a): Gdzieś słyszałem, że się da, ale trzeba dodać budynek osobno i skrypty osobno. Chodzi o to, jak to zrobić.

Podstawa wiesz jak dodać budynek do mapy przez GE  ? A dodawanie skryptów to ja jestem ciemny i nić Ci nie pomogę jesli nawet  bym chciał . Ale mam dla Ciebie inne rozwiązanie po prostu zrób mapkę, pozostaw sobie miejsce na budynek jak już skończysz dodaj go sobie jak pleacable.

Odpowiedz
Dodanie modu "placable" przez GE wymaga znajomości skryptu - mogą być wymagane zmiany-w skrypcie
Jest jednak inne rozwiązanie- dodaj do "mods " ten mod i kup w sklepie a potem dodaj go przez odpowiedni wpis do maszyn na start do mapy.
Jeżeli zaś potrzebujesz bardzo dokładnie ustawić jego lokalizację na mapie to .........
przez "GE" - wstaw ten obiekt do mapy (nawet bez tekstur może być ) i zapisz mapę . Teraz skopiuj i wklej do zapisanego w maszynach na start parametry "translate" z pliku i3d dla dodawanego obiektu . W ten sposób kupiony w sklepie obiekt znajdzie się w dokładnie określonej pozycji .
Teraz z mapy usuń ten obiekt i zapisz . Jeżeli razem z mapą w folderze "mods" będziesz miał tego moda to obojętnie na którejkolwiek grze przy jej uruchomieniu będziesz miał działający obiekt na mapie.

Odpowiedz
Aha. Ok. Na razie się bawię, przestawiam drzewa itp., ogarniam interfejs, jakoś udało mi się wstawić budynek, nawet z teksturami. A ma ktoś jakiś poradnik do tego, w miarę możliwości po polsku?

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
rolnikzfarminga , łap Poradnik dla początkujących -- https://www.youtube.com/watch?v=7k3HJRAxxKw .

Jak bys jeszcze czegoś nie wiedział lub nie mógł znaleść śmiało pisz .

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu