Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ankieta - Nowe Uprawy
Czy chcielibyście zobaczyć w FS17 więcej upraw? W prawdzie jest ich dużo ale co by było gdyby było więcej rodzai? Np: Proso, Owies, Żyto lub Pszenżyto?

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Taka tam sobie zawartość reklamy
Ja to bym się chętnie w sadownika pobawił

Odpowiedz
Lepsze by były cebula, czosnek, marchew, itp.
Żadne hejty nie pomogą!!! 
My idziemy własną drogą!!!

Odpowiedz
Mieszkam w terenach, gdzie głównym źródlem utrzymania gospodarstw jest uprawa truskawek (niestety, opłacalność maleje w oczach, z roku na rok), więc są one wg mnie w Farmingu mile widziane Smile i do tego specjalny osprzęt Wink
"Bić k..wy i złodziei, mości hrabio." ~Józef Piłsudski

Odpowiedz
agro787 my to chyba mieszkamy w jednej wsi u mnie jest dokładnie tak samo i też sądzę ja ty

Odpowiedz
Ja już na swoje mapie mam owies i żyto Big Grin

Odpowiedz
ja w 15 miałem cebulkę Big Grin bardzo chwaliłem i kasa dobra z tego była Big Grin

Odpowiedz
tez juz widzialem marchew i cebule do fs 17 ... ale skoro nie ma jeszcze oficjalnego modu ktory by to wspieral siewniki i inne pierdoly ) to nie dodaje do mapy.. a podmienic to zawsze mozna Wink
pzdr.

Odpowiedz
(01-04-2017, 20:05)lookee86 napisał(a): Ja już na swoje mapie mam owies i żyto Big Grin

a na jakiej mapie grasz?

Odpowiedz
(01-12-2017, 14:31)lysy07 napisał(a):
(01-04-2017, 20:05)lookee86 napisał(a): Ja już na swoje mapie mam owies i żyto Big Grin

a na jakiej mapie grasz?

Przeniosłem sobie z ls15 do ls17 z lekką modyfikacją mapkę schoenenbeck i dodałem na niej owies i żyto.

Odpowiedz