Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ankieta - Nowe Uprawy
Owies, żyto, pszenżyto... Dajcie spokój Smile Owies jest dzisiaj tak potrzebny jak świni kamizela, stopniowo wypierany, owies rolnicy uprawiali żeby mieć czym konia nakarmić. Pszenżyto to praktycznie zboże tylko na paszę, i to na małych biednych gospodarkach. Żyto to też nieco odsunięta uprawa. Jakby mieli dodać nowe, byłoby to coś w stylu GIANTS: uprawa znana na całym świecie, uprawiana na szeroką skalę w mocnych rolniczo krajach, oraz nie wymagająca dużo pielęgnacji (bo GIANTS musiałby wprowadzać do gry tyle nowości że pomysły na kolejne części by wyczerpał Smile ), takimi uprawami mogłyby być np. cebula, rukola czy łubin, ale to tylko moje zdanie.
[Obrazek: fc5dca25b5ebbf6de3a90c31d7649923_orig.jpg]

Odpowiedz
Jak by Giants pozyskał licencję John Deere mógł by wprowadzić bawełnę. Mają fajny kombajn John Deere 7760.
Żadne hejty nie pomogą!!! 
My idziemy własną drogą!!!

Odpowiedz
każda forma z nowmi uprawami jest dobra,ale aby byl czas na ich zebranie hahahah

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Mi najbardziej przypadłyby do gustu rośliny sadownicze Smile

Odpowiedz
Tak jak pisał AgroDreamLiner: truskawki! U mnie u wujka na wsi to jest główny dodatkowy zarobek podczas lata. A do nich np. jakaś fabryka z dżemami i innymi wyrobami.

Odpowiedz
Chętnie zobaczył bym fasolkę i groszek zielony.

Odpowiedz
Tylko i wyłącznie produkcja zbożowa ,ziemniaki ,buraki ,to wszystko ,żadnych truskawek ,kapusty ,ogórków ,cebuli ani sadów ,jest już leśnictwo które i tak jest bardzo nie dopracowane ,w takiej sytuacji wprowadzanie do gry nowego aspektu jakim by była produkcja warzyw nie ma sensu !
[Obrazek: 248726-960x640.jpg]Claas Forever <3

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Może ryż,kawa,herbata troche Azji?

Odpowiedz
Wtedy FS zamieniłby się w tego polskiego Symulatora Farmy, brakowałoby jeszcze hodowli saren i królików <3
[Obrazek: fc5dca25b5ebbf6de3a90c31d7649923_orig.jpg]

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu