Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mobilna aplikacja
A może by tak stworzyc mobilną aplikację ls-world? Napewno pare osob by korzystało, mi by sie bardzo przydało bo czesciej korzystm z telefonu niz z komputera :p

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Dla mnie bomba. Big Grin Kurde muszę ogarnąć robienie apek na andka. Big Grin

Odpowiedz
Samo ls-world jest bez sensu bo na telefon mody będziesz pobierać ? Można pomyśleć nad apką ale dla forum.

Odpowiedz
(03-29-2016, 13:09)Steeb napisał(a): Samo ls-world jest bez sensu bo na telefon mody będziesz pobierać ? Można pomyśleć nad apką ale dla forum.
No ale wiesz zawsze mozna pobierac na telefon i przysyłac na kompa xDD

Odpowiedz
Wystarczyłaby mobilna wersja strony ls-world.
Co do forum to świetną aplikacją jest tapatalk, właściciel musi to jakoś ogarnąć, żeby ją dodać do tej apki. Ja niestety nie wiem jak to zrobić :/
Ale raczej to nic trudnego. Pozdrawiam.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
W sumie to według mnie taka aplikacja jest mało potrzebna. Przecież gdy na telefonie wejdziecie na to forum to wszystko jest w porządku, wystarczy trochę przybliżyć. Ja często wchodzę na telefonie i mi odpowiada jak jest.
"Mądremu dwa słowa wystarczą, a głupiemu to i referatu mało"- jak wiesz kto to powiedział to wystarczy.

Odpowiedz
1. ls-world to strona z modami, a mody pobiera się na komputer, szybciej i wygodniej
2. forum możesz obsługiwać w przeglądarce, każda strona musi mieć teraz swoją aplikację?

[Obrazek: lpk4s.png]

Odpowiedz
Po co jakoś korzystam z telefonu i różnicy nie ma prawie jak na komputerze

Odpowiedz
Jednakże obsługa forum w tapatalku jest po prostu super wygodna + powiadomienia.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Nawet było by fajnie

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu