Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Brak polskiego języka
Witam, koledzy i koleżanki, mam pewien problem, ponieważ kupiłem farming simulator 2017 w wersji kolekcjonerskiej i nie mam w opcjach możliwości zmiany języka na polski. Próbowałem zmienić to tak jak na Youtub-owych poradnikach ale niestety tam gdzie mam zainstalowaną grę w folderze x64 nie mam pliku confing, ani steam, więc tam też nie mogę zmienić języka, czy ktoś może pomóc lub ma spolszczenie do tego farminga?

Taka tam sobie reklama.
Jedynie wersja Steamowa ma możliwość zmiany języka, pozostałe wersje (pudełkowe i cyfrowe) mają dostępny tylko dany język kraju w jakim są wydawane (no chyba że wydawca działa w kilku krajach to wtedy jest kilka języków, np. cdp.pl wydaje też w Czechach więc można zmienić na polski lub czeski język), nie ma spolszczenia (wielu myśli że jest i podmienia niektóre pliki a zaś piszą 30 tematów po forach że im coś nie działa), jedynie instalacja z PL instalki da ci język PL.

(01-06-2017, 12:38)Ziuta napisał(a): Jedynie wersja Steamowa ma możliwość zmiany języka, pozostałe wersje (pudełkowe i cyfrowe) mają dostępny tylko dany język kraju w jakim są wydawane (no chyba że wydawca działa w kilku krajach to wtedy jest kilka języków, np. cdp.pl wydaje też w Czechach więc można zmienić na polski lub czeski język), nie ma spolszczenia (wielu myśli że jest i podmienia niektóre pliki a zaś piszą 30 tematów po forach że im coś nie działa), jedynie instalacja z PL instalki da ci język PL.

Ziuta - jesteś pewien?

Bo grałem na LS 17 PL i tak mi się spodobał, że nabyłem edycję kolekcjonerską. Wersję PL podarowałem bratu dla dzieciaków.
Po zainstalowaniu kolekcjonerki jest kilka języków ale nie PL i pomyślałem dokładnie o tym, co Ty piszesz wyżej.
Odinstalowałem więc kolekcjonerkę i zrobiłem instalację z obrazu płyty z wersji PL bo mi został.  Żeby oszczędzać płyty zawsze robię ich obraz. 
Po wpisaniu klucza licencyjnego z kolekcjonerki nadal nie ma języka PL. Więc możliwe, że klucz licencyjny nakłada ograniczenia regionalne.

Chcę pisać do supportu bo trochę lipnie odpierać coś podarowanego. Najwyżej kupię jeszcze raz wersję PL.

Jeśli nabyłeś kolekcjonerkę od innego dystrybutora niż CDP.pl to języka PL nie będzie (inne mogą być, w zależności na ile krajów 1 dystrybutor wydaje gry), ale jeśli zainstalowałeś grę z PL instalki (ma ona tylko 2 języki do wyboru) to język PL musi być niezależnie jaki klucz wpiszesz.

No to powiem Ci, że jest ciekawie bo. Zrobiłem instalkę na 100% z polskiej wersji i wpisałem klucz licencyjny z kolekcjonerki i języki są takie jak z kolekcjonerki. Czyli angielski, hiszpański, itd.
Kolekcjonerkę kupiłem na alledrogo....

No nic - angielski nie jest problemem Tongue. Jak mi się znudzi to kupię na jakiejś promocji polską wersję - podarunku nie zamierzam odbierać.

Dzięki za odpowiedź.

Z tego wynika że Giants dodał do kodu gry rozpoznawanie klucza który dodatkowo blokuje dane języki...

Taka tam sobie reklama.