Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprawdzenie log-u
Witam czy ktos mógłby odczytać mi z log-u co buguje gre? tutaj link Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Cytat:Warning (physics): Static actor moved (Manureplane)
Warning (physics): Static actor moved (Manureplane_shovel)
Warning (physics): Static actor moved (Manureplane_planecol)
Warning (physics): Static actor moved (Manureplane_shovel)
To powoduje mocne spadki fps.
Cytat:Warning (performance): Texture C:/Users/Przemek/Documents/My Games/FarmingSimulator2015/mods//kujawskaeditOlek/map/moje/bolek/trees/treeBranches_diffuse.png raw format.
Error: Unsupported 32bit index mesh cooking 'Metal'.
Warning (physics): Add trigger callback failed, object egg is not a physics trigger.
(...)
Warning (compatibility): Texture C:/Users/Przemek/Documents/My Games/FarmingSimulator2015/mods//HTS_1/Tekstury/DecalLeakingMossy0011_1_S.png width or height doesn't equal 2^n.
Warning (performance): Texture C:/Users/Przemek/Documents/My Games/FarmingSimulator2015/mods//HTS_1/Tekstury/DecalLeakingMossy0011_1_S.png raw format.
No i jeszcze dochodzą do tego błędy związane z teksturami (zły format, nieprawidłowe wymiary obrazu) i fizyką, to też powoduje spadki fps, tak samo jak z dużą liczbą maszyn. Jak widać, niektórzy modmakerzy nie postarali się o dobrą optymalizację.
Cytat:Error: Running LUA method 'draw'.

C:/Users/Przemek/Documents/My Games/FarmingSimulator2015/mods//Inspector_1/inspector.lua:143: attempt to index a nil value
To pojawia się do końca logu, wywal Inspectora z modów.
[Obrazek: signx2b1w.png]

Odpowiedz
Nie chodzi mi o fps bo gra się dobrze bez ścinek. Tylko szukam powodu że gra mi się często wyłącza :/

Odpowiedz