Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
agro787 - Modding Lab (FS 17)
Postanowiłem, że prace nad modami do FS 17 będę relacjonował w osobnym, odpowiednim do tego dziale. Oczywiście nie zaprzestaję robić modyfikacji do FS 15.
Na dobry początek wziąłem na celownik kombajn Claas Lexion 600. Jest on jak na razie wstępnie przeniesiony do 17, pojawia się w sklepie i można go kupić, ale nie jest grywalny - po wejściu do niego wywala ten oto błąd:
log.txt napisał(a):Error: Running LUA method 'update'.
dataS/scripts/InputBinding.lua(184) : table index is nil
Powoduje go brak indexu odpowiedzialnego za ruchomą ośkę, według skryptu. Ale mniejsza o to.
Nowe store image:
Lexion 600 w oknie konfiguracji:
Kombajn w grze:
Lexion w GE:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.
Znowu lexion w grze, ale z widocznym fragmentem zapisu z logu:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.
Niestety, lexion nie trafi do DL, z powodu braku zgody autora na wydanie (i tak pewnie autor by się nie zgodził).

Po skończeniu lexiona mam zamiar przenieść do 17 kolejnego moda - Ursus C-355 V2 z FS 2013 (http://ls-world.pl/mod/details/13532) - oryginalnej wersji z FS 2011 niestety nie znalazłem. Jeśli uzyskam zgodę od wszystkich autorów na wydanie (sęk jednak w tym, że mam dane kontaktowe tylko do marcello1942, który jest autorem modelu), to być może będzie dostępny do pobrania.
Jedyne co mogę zdradzić na ten temat, to nowe store image:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.
[Obrazek: signx2b1w.png]

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Czekam na te modziki! Fajnie że będziesz robił mody do 17! Big Grin
50 post-25.12.2016

Odpowiedz
No Agro, byle by do przodu. Wink

Odpowiedz
Lexion zapowiada się bardzo dobrze i w końcu inny claas niż lexion 780 bo tylko takie są dostępne do 17 ,moim zdaniem lepsze by były koła z modelu v2 ,tak jak zrobiłeś to w edit-cie do 15
[Obrazek: fsscreen_2017_03_20_14jsma.png]

Odpowiedz
Agro sliczny ten lexion. Czekam z niecierpliwością. I tez mi sie wydaje ze koła możesz zmienić.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Co do lexiona, to nadal muszę rozkminić o co w tym błędzie chodzi
FS 17 log napisał(a):Error: Running LUA method 'update'.
dataS/scripts/InputBinding.lua(184) : table index is nil
przez to kombajn nie jest grywalny Undecided

Z potrzeby dołożyłem sobie kolejny projekt, chciałbym go wydać zanim Giants wypuści do 17 paczkę klasycznych maszyn. Chodzi mi o "Farming Classics 17 - Expansion", będącą konwertem dodatku "Farming Simulator 15 - Farming Classics" do 17. Pierwsze efekty wstępnych prac nad tym modem, które polegały na konwersji całej paczki do 17stki za pomocą Cloud Converter, przedstawiam w poniższym materiale.

Modyfikacja będzie zawierała nie tylko maszyny znane z wersji do FS 15, ale i także: ciągnik Kramer KL 200 i kombajn Fahr M66 z FS 2013, ciągnik Ursus C-45 z dodatku Ursus do FS 2013 i ciągnik Deutz F1 M414 z FS 2011. Maszyny będą miały większość standardów FS 17, w tym ruchoma oś, ruchome wskazówki, ślady opon i brud.

Jak tutaj widać, do poprawy jest dużo, między innymi światła i obrazy store.

Edit: w dodatku znajdzie się jeszcze znany z FS 2013 siewnik Amazone D1.

Odpowiedz
fajnie
[Obrazek: d1980a5eb4949ea40600bc5336397547_orig.jpg?1487228684]

Odpowiedz
Pamietaj o tym wyciszeniu w kabinie! Obys sie wyrobil przed giantsem Big Grin

Odpowiedz
Jestem załamany. Prace nad WSZYSTKIMI modami zostają przerwane, problem opisuję tu: http://farming-simulator.pl/showthread.p...0#pid34000 Angry

EDIT (2017-02-04): Nie czytajcie tematu do którego link wyżej, problem sam się rozwiązał, po prostu ot tak, samo z siebie podczas uruchamiania coś się zj**ło. Teraz jest wszystko w porządku, a prace nad WSZYSTKIMI modami wznawiam. Jak był ten dziwaczny problem, to napisałem sobie parę programów w C++, ale to tak tylko na marginesie Big Grin

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
[Obrazek: farmingclassics17z1ji6.png]
Wszystkie maszyny, które będą w "Farming Classics 17". Stream najprawdopodobniej jutro.

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu