Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gra na dedyku czyli zostałem sam na farmie :)
Witam chciałem zaprezentować wam troszkę screenów z gry na serwerze dedykowanym. Gram wraz z kolegą ja na farmie z krówkami a on owieczki sobie pasie. Na początek troszkę fot maszyn z góry przepraszam za nieład ale na serwerze gra toczy się non stop chyba że sami zatrzymamy tak więc czały czas trzeba tyrać 

Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Ale sprzynty. Jest na co popatrzeć. Wink

Odpowiedz
super Smile Michał Big Grin ty się za kobiety weź wreszcie Big Grin bo na wieczór kawalerski z gorzałą wpadam Big Grin twój :d

Odpowiedz
Zaczynałem od jednego mfa z turem ale no już prawie miesiąc będzie i jakoś wszystko się rozwinęło aktualnie 316 krówek dojnych

Odpowiedz
Nudziło mi się więc wszedłem tutaj Smile
Niezłe maszyny macie Wink
Po Minimapce rozpoznaję że to mapa Lossberg

50 POST - 2017-14-01

[Obrazek: 0a310a6931c2c6cb5120e354aafaa115.jpg]

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Fajne maszynki, te bele sami układaliście / zwoziliście ? Smile

Odpowiedz
(01-10-2017, 22:32)radkus25 napisał(a): Fajne maszynki, te bele sami układaliście / zwoziliście ? Smile

Tak szczerze to ja sam zwoziłem tylko prasowalismy we dwóch ale zbytnio dużo bel niewiem czemu nieda sie ulozyc bo strasznie się ruszają jak ich zrobi sie wiecej niz 200 sztuk w jednej stercie ale teraz sprobuje tylko na cztery w gore bo tam slome ustawialem z poczatku na 6 sztuk w gore ale nic wszystko trzeba sprawdzic i wybrac najlepsza metode

Odpowiedz
Szacun za wytrwałość....... bele mają swoje kolizje ,więc pewnie dlatego tak skaczą.... ale efekt fajny.....

Odpowiedz
Ale maszynki Big Grin Szkoda, że pograć się z wami nie da :c

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu