Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zestawy i (nie)ciekawa gospodarka
Thumbs Up 
Witam tutaj ode mnie jak w temacie Smile Propozycje zestawów i moja gospodareczka Wink Coś innego niż u każdego. Na początek zasiewy takim oto zestawem Smile

Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.

Taka tam sobie reklama
Mega zestaw Smile

Czerwono tu.. Big Grin A ja lubię czerwony. Smile A już w ogóle, jak to jest sprzęt od AGCO Smile

MF - czyli to co lubimy Smile

Skoro czerwono to ostatnia focia z siewów Smile Następna fotka, następne prace, następny zestaw Big Grin

Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.

Taka tam sobie reklama
Ładne te fotki tylko mi się tak wydaje, że przy mały ten agregat Smile

Kryzys nastał, poszerzanie gospodarki o dodatkowe hektray pod użytki zielone, ponieważ część gospodarki przejdzie pod krówki. wszystko z czasem się wyjaśni.

MF umyj Tongue Zestaw mi się strasznie podoba i sumie sam używam tego MF Big Grin
[Obrazek: cooltext1734788032524m6oa6.png]

Akcja Cut Grass Big Grin Tym razem zestaw vol.2 Smile

Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail. Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail. Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.

Taka tam sobie reklama
Fajny Smile

Przegląda: 1 gości

Menu