Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
belki
Z góry przepraszam jęsli nie ten dział ale chciałem zapytać czy można jakośz większyć rozmiar belek z prasy w fs 15 i jeśli tak to jak? Smile

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
(03-29-2016, 19:01)kacperlewy200 napisał(a): Z góry przepraszam jęsli nie ten dział ale chciałem zapytać czy można jakośz większyć rozmiar belek z prasy w fs 15 i jeśli tak to jak? Smile

Nie jestem pewien ale jest jedna prasa w której ustawiasz sobie wielkość chyba to była prasa KRONE , co do zmiany belek w samej prasie to pewnie trzeba by było pogrzebać w jej xml ale co za tym stoi to również trzeba by było zwiększyć model prasy bo za realnie to by nie wyglądało  gdy belka była by większa od prasy . Pozdrawiam  Wink

Odpowiedz
(03-29-2016, 19:08)lolki loki napisał(a):
(03-29-2016, 19:01)kacperlewy200 napisał(a): Z góry przepraszam jęsli nie ten dział ale chciałem zapytać czy można jakośz większyć rozmiar belek z prasy w fs 15 i jeśli tak to jak? Smile

Nie jestem pewien ale jest jedna prasa w której ustawiasz sobie wielkość chyba to była prasa KRONE , co do zmiany belek w samej prasie to pewnie trzeba by było pogrzebać w jej xml ale co za tym stoi to również trzeba by było zwiększyć model prasy bo za realnie to by nie wyglądało  gdy belka była by większa od prasy . Pozdrawiam  Wink

a masz może link do tej prasy? Smile

Odpowiedz
(03-29-2016, 20:12)kacperlewy200 napisał(a):
(03-29-2016, 19:08)lolki loki napisał(a):

a masz może link do tej prasy? Smile
To chyba ona Smile 
http://www.ls-world.pl/index.php?readmor...2#comments

Odpowiedz
Zwiększyć gabarytowo, fizycznie czy więcej słomy w beli (gęstość)

[Obrazek: lpk4s.png]

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
(03-29-2016, 20:56)EDgar8 napisał(a): Zwiększyć gabarytowo, fizycznie czy więcej słomy w beli (gęstość)

Chodzi mi o to aby belka była większa fizycznie

Odpowiedz
W tej niby pisze że jest wielkość belek zmienna łapaj link
http://ls-world.pl/index.php?readmore=22149#comments

Odpowiedz