Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Jaki telefon posiadasz?
Jaki telefon posiadasz?

Ja na obecną chwilę posiadam CAT S30. (dałem za niego ponad 800 zł.)
Szczerze mówiąc nie polecam.
Dlaczego?
Telefon mułowaty, aparat ma problemy z łapaniem ostrości i ma jakieś dziwne odchyły (znikają numery kontaktowe. Dopiero po wyciągnięciu karty SIM i włożeniu ponownie po paru minutach wracają).
Nie wiem może zakupiłem jakąś wadliwą serię.

Na plus wytrzymałość!!!

Pozdrawiam Big Grin
[Obrazek: Bez-nazwy_qnenwhs.png]

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Samsung Galaxy J5 (nie 2016 czy 2017), doceniam go za w miarę duże zdjęcia z aparatu (tył 13 mpx, przód 5 mpx) i rozsądną cenę (30 czerwca poprzedniego roku kupiłem go w diabelskiej cenie 666 złotych, był to najtańszy w Krakowie).
Jakie wady? Za mało wbudowanej pamięci rom, ale nie muszę się o to martwić, bo mam kartę pamięci 32 gb. Zauważyłem że po aktualizacji do androida 6.0.1 był bardzo słabo zoptymalizowany pod kątem zużycia baterii (w aplikacjach wyraźnie było czuć drenaż baterii), tandetne aplikacje od g*** i fuckbook niekiedy się zawieszały, często powodowały że telefon był gorący jak karoseria samochodu stojącego w 40-stopniowym upale na słońcu w połowie lipca. Czasami telefon traktował przesunięcie jako kliknięcie i odwrotnie. Klawiatura - nie za wygodna i niezbyt intuicyjna, przy pisaniu (chociaż tego posta) często wpisuję inny klawisz niż zamierzałem.

Edit: wcześniej miałem półdotykowy telefon komórkowy Nokia Asha 202, istne zacofanie jeśli chodzi o 2013 rok, więcej wad niż zalet. Po pierwsze - mocno zawyżona cena - kupiłem go za 289 PLN. Super niską jakość obrazu i jej średnie wymiary zapewnia aparat 2 mpx bez lampy błyskowej. Aparatem można także kręcić filmy w bardzo wysokiej jakości 1440p 144p z zaśnieżałym obrazem i trzeszczącym dźwiękiem w masakrycznej jakości, to wszystko zapisuje się w formacie .3gp. (Sam nie wiem jak mi się udało tą pralką zrobić podczas targów Agrotech ponad 120 zdjęć i kilka filmów). Internet - maksymalnie w 4G/LTE nie, 2G/EDGE, często po kliknięciu w odnośnik odświeżało stronę, niezależnie od przeglądarki. Gry i aplikacje ze sklepu Nokia - darmowe tylko ten j***ny adware Angry Więc mocno polecam nie polecam...
No to jedziemy, gnębić podpadziochów!

Odpowiedz
Ja mam Huawei P8 lite. Wszystko działa idealnie. Żadnych wad nie dostrzegłem.

Odpowiedz
Samsung Galaxy Note 2 - same zalety, żadnych wad. Smile

Odpowiedz
MichaelMF także Samsung Galaxy Note 2 - telefon nie zniszczalny, żadnych wad

Odpowiedz
Maxcom KXT 480, polecam, bardzo wytrzymały.
"Dajcie Polakom rządzić, a sami się wykończą" - Otto von Bismarck
[Obrazek: fsscreen_2018_06_05_2ibxsw.png]

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Nokia e63 oraz Nokia e7

Odpowiedz
Ja obecnie posiadam lg g2 mini. Czas pracy bateri jest bardzo krótki, kilka razy musialem go resetowac bo nie czytal karty sim, bardzo malo miejsca na dysku,klawiatura robi co chce . jedyna zaleta to dobry aparat. W tej chwili rozważam nad zakupem Samsung galaxy a5 2017. Mial ktos z nim stycznosc? Bo zalezy mi na nowoczesnym telefonie z bardzo dobrym aparatem
Zapraszam na mój fanpage https://m.facebook.com/MefiuFs-185833468...=bookmarks

Zostaw po sobie like zebym wiedzial ze byles ;p

Odpowiedz
Mefiu - Tu masz opinie na temat tego telefonu. Wink
http://www.mgsm.pl/pl/katalog/samsung/galaxya52017/

Odpowiedz
Dziena miszel
Zapraszam na mój fanpage https://m.facebook.com/MefiuFs-185833468...=bookmarks

Zostaw po sobie like zebym wiedzial ze byles ;p

Odpowiedz