Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Mody by BAKSTER112
Siemka, będe tutaj umieszczał zdjęcia z modów, które aktualnie tworzę.

Na pierwszy ogień pójdzie mapa.
Mapa jest tworzona pod małe maszyny, w klimacie dolnego Podkarpacia, czyli górzyste rejony. Mapa była tworzona do FS 13 ale koledzy namówili mnie abym dokończył i wydał ją do FS 17.

Na mapie aktualnie dodane jest błoto, planuje dodać jeszcze dodatkowe uprawy (żyto, owies, pszenżyto).

Jestem otwarty na wszelkie sugestie i krytykę Big Grin.

[Obrazek: zA7B4pf.jpg]
[Obrazek: C0g6Aj7.jpg]
[Obrazek: bWOjeFV.jpg]
[Obrazek: BE74t3c.jpg]
[Obrazek: wM8kf0D.jpg]

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Niby fajnie ale kolejna mapa... A i tak zadnej dobrej jeszcze nie ma
Zapraszam na mój fanpage https://m.facebook.com/MefiuFs-185833468...=bookmarks

Zostaw po sobie like zebym wiedzial ze byles ;p

Odpowiedz
Polski klimat w FS 17... Ta, już to widze...

Odpowiedz
Tak z własnej ciekawości, jeśli można wiedzieć, dlaczego w fs 17 nie może być polskiego klimatu bo co? Bo nie ma już tych modderów, którzy robili takie świetne mody do np. fs 11, czy może gra jest "za bardzo rozwinięta" ?

Odpowiedz
No bo nie ma tego klimatu, maszyny polskie już po prostu nie pasują do tej części gry, tak samo jest w FS 15. Polski klimat skończył się na FS 2013 i koniec kropka. Dzisiejsze dzieci tego nie rozumią i nie zrozumią.

Odpowiedz
(03-16-2017, 22:11)MichaelMF napisał(a): No bo nie ma tego klimatu, maszyny polskie już po prostu nie pasują do tej części gry, tak samo jest w FS 15. Polski klimat skończył się na FS 2013 i koniec kropka. Dzisiejsze dzieci tego nie rozumią i nie zrozumią.

Według mnie to pieprzenie w bambus. Kiedy wyszła 13-ka na forach wszyscy pisali, że "polski klimat" skończył się na 9-tce i 11-tce. Teraz to samo. Niby czemu polskie maszyny nie pasują to 17-ki? Pewnie dlatego, że dla 90% mod- i - młotmejkerów Ursus czy Bizon to zardzewiały wrak trzymający się kupy dzięki kilometrom bieżącym drutu. Jeśli ktoś wyda "zadbanego" Ursusa od razu lecą hejty w stylu "ale paintowy" Spójrzcie na Jelonki, New Hollandy i inne Case'y. Toż to dopiero paint. Aż oczy bolą. I jest cacy. Nie ma hejtów. Dlaczego? Bo to zagraniczne, a wszystko co polskie to szajs? Ja pamiętam czasy PGR. W PGR-ze z mojej miejscowości ciągniki i przyczepy na każdy przegląd rejestracyjny były remontowane i malowane. Na przegląd musiały wyglądać jak nówki. Gospodarze też dbali o swoje sprzęty, żeby nie wyglądać przy PGR-owskich maszynach jak handlarze złomem. Jeśli 80% polskich map jest opartych o paintową (bo inaczej jej nazwać nie można, bynajmniej w kontekście hejtów na np Ursusy) zabudowę GoldFoksa i postawimy na takiej mapie "typowego" zardzewiałego Ursusa, to faktycznie wygląda to karykaturalnie. Ale "normalny" (czyli nie poobijany i pordzewiały) Ursus, czy nawet Sipma Rockstara (też paintowa?) wygląda normalnie i nie "wali" po oczach. Tyle w temacie.
     Przepraszam z góry jeśli ktoś źle odebrał wstawkę o zabudowach GoldFoksa. Są one naprawdę epickie i nic do nich nie mam oprócz wielkiego szacunku dla autora - chodziło mi tylko o porównanie.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Jerzol - W realu mam gospodarstwo składające się z polskich, starszych maszyn, do których mam duży sentyment i do tej pory grałbym w FS-a 15 i 17 na polskich maszynach i mapach, gdyby wszystko, pięknie, ładnie wyglądało jak w poprzednich częściach FS-a. A, że obecnie pogrywam w FS 2013, to musze stwierdzić, że ta część zakończyła ere współczesnego, polskiego moddingu.

Odpowiedz
(03-17-2017, 09:35)MichaelMF napisał(a): Jerzol - W realu mam gospodarstwo składające się z polskich, starszych maszyn, do których mam duży sentyment i do tej pory grałbym w FS-a 15 i 17 na polskich maszynach i mapach, gdyby wszystko, pięknie, ładnie wyglądało jak w poprzednich częściach FS-a. A, że obecnie pogrywam w FS 2013, to musze stwierdzić, że ta część zakończyła ere współczesnego, polskiego moddingu.

Z tym, że na 13-tce zakończyła się era polskiego moddingu niestety muszę się zgodzić. Przez wszechobecne edity editów modów z 11-ki i 13-ki nikt nie wydaje już nowych polskich modów (nowe powstają tylko "dla siebie" i grona zaufanych ludzi). Ale z tym, że polskie maszyny nie pasują do nowych odsłon LS-a nie zgadzam się i nie zgodzę. Pod warunkiem oczywiście, że mody zrobione są adekwatnie do stylu zabudowy i w ogóle mapy.

A co do mapy - zapowiada się nieźle. Mam tylko nadzieję, że nie będzie to kolejna z setki mapek z jednym skupem "w stodole", dwiema chatkami i pięcioma pólkami. Marzy mi się mapa wielkości oryginalnej mapy do LS-a. Taka, żeby do skupu trzeba było jechać parę kilometrów jak w realu i w ogóle żeby "nie dusić" się na niej Smile Ale to pewnie tylko moje marzenia Sad

Odpowiedz
Nie oczekuj od tej mapy czegoś porywającego, bo to tylko marzenia.

Odpowiedz
(03-17-2017, 11:14)MichaelMF napisał(a): Nie oczekuj od tej mapy czegoś porywającego, bo to tylko marzenia.

Wiem niestety Sad
Ale, jak powiadają starzy górale, nadzieja umiera ostatnia Smile

Odpowiedz