Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Nowy Budynek Pilne!!!
Witam!
Mam prośbę! Czy podjął by się ktoś wymodelowania dla mnie nowego budynku do ls 13? (Potrzebny przy tworzeniu nowej mapy na użytek własny).

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
(03-26-2017, 17:13)Mateusz19 napisał(a): Witam!
Mam prośbę! Czy podjął by się ktoś wymodelowania dla mnie nowego budynku do ls 13? (Potrzebny przy tworzeniu nowej mapy na użytek własny).

Witam

Jaki budynek i czy w oparciu o jakieś zdjęcia?
Bo jeśli byłyby zdjęcia i budynek by mi pasował to w wolnej chwili mógłbym zrobić.

Odpowiedz
(03-26-2017, 19:04)sw4oo_ls napisał(a):
(03-26-2017, 17:13)Mateusz19 napisał(a): Witam!

Witam

Jaki budynek i czy w oparciu o jakieś zdjęcia?
Bo jeśli byłyby zdjęcia i budynek by mi pasował to w wolnej chwili mógłbym zrobić.

Chodzi mi to taki budynek coś w rodzaju 3 pod jednym dachem czyli obora stodoła i taki jakby magazyn/wiata. Model można by oprzeć o zdjęcia budynków w moim gospodarstwie bo sumie to o nie mi chodzi ale nie posiadam tego magazynu/wiaty to tylko moja taka wizja aby połączyć te budynki w estetyczną bryłę.

Odpowiedz
Ten budynek to jest stare budownictwo czy nowe? Druga rzecz to czas, Tobie zależy aby było jak najszybciej a u mnie z czasem problem. Może jeszcze ktoś się znajdzie.

Odpowiedz
Obora i stodoła są w starym budownictwie a ten magazyn/wiata miałby być elementem łączącym. Całość pokryta nowym poszyciem dachowym z blachy. Co do czasu to mogę zawsze trochę poczekać, bo wiadomo, że możesz mieć też własne sprawy do załatwienia a nie tylko moje zlecenie ;-)

Odpowiedz
Jak chcesz to możesz podesłać jedno zdjęcie poglądowe jak ten budynek wygląda najlepiej pod kątem to będę mniej więcej widział jak budynek wygląda a Ty będziesz miał pewność że ja nie wykorzystam tego zdjęcia do modelowania bez Twojej wiedzy, a widząc ten budynek zdecyduje czy go będę robił.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.