Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Rolnictwo w obiektywie Wojtka.
Była długa cisza, ale jeśli ktoś czekał to warto. Pamiętacie 4cyl co kupiłem? Finalnie wyszła tak:

Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.

Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.

Od ostatniego posta zrobione było:

- wymiana przednich opon,
- regeneracja pompy wtryskowej,
- wymiana zębów tylnego mostu,
- regulacja sprzęgła,
- wszelkie uszczelnienia,
- malowanie kół, korpusu itp.,
- nowa maska i kabina,
- nowe oświetlenie LED (z wyjątkiem lamp w masce).

Pozostały nam do zrobienia poprawki konstrukcji kabiny (producent się nie postarał) i sprawy kosmetyczne typu naklejki itp.

Zapraszam do komentowania. Wink

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
no  cudak...jak  pragne  zdrowia  cudak Big Grin ....fajny  ten  usiek Big Grin po  konwercie.... Big Grin

Odpowiedz
No proszę co za maszyna Big Grin
Pamiętajmy:
[Obrazek: LogoRespectForModders100px.jpg]

Odpowiedz
Dobrze że zostawiliście dolny zaczep, wielu ludzi gdy remontuje C355 albo starsze C360 wymienia na ten nowszy, który głupotą swojej konstrukcji bije wszystko Big Grin
"To nie ten czas, że jak ze wsi to zaraz gorszy"- T.Cz.
[Obrazek: zzzzzbhkfy.png]

Odpowiedz
(06-05-2019, 12:29)user12 napisał(a): Dobrze że zostawiliście dolny zaczep, wielu ludzi gdy remontuje C355 albo starsze C360 wymienia na ten nowszy, który głupotą swojej konstrukcji bije wszystko Big Grin

Właśnie nawet się zastanawiamy czy do żółtego 3P takiego nie kupić, bo jest o niebo lepszy. Big Grin

Odpowiedz
Mi tam się ta maska nie podoba, ale cóż, przednie opony widzę jak w Zetorze - dobry wybór, tylko szkoda, że do malowania tylnych dobrze nie zabezpieczyłeś.

A wie ktoś może, czy idzie gdzieś kupić tą gumę w której obraca się dźwignia od gazu ręcznego(w miejscu, gdzie przechodzi przez deskę rozdzielczą)?

Zapraszam na mój kanał YouTube!

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
(06-09-2019, 10:18)_qkohe155 napisał(a): Mi tam się ta maska nie podoba, ale cóż, przednie opony widzę jak w Zetorze - dobry wybór, tylko szkoda, że do malowania tylnych dobrze nie zabezpieczyłeś.

A wie ktoś może, czy idzie gdzieś kupić tą gumę w której obraca się dźwignia od gazu ręcznego(w miejscu, gdzie przechodzi przez deskę rozdzielczą)?

Pewnie na mizarze to będzie, bo mają dużo takich pierdółek do c360/c330

Odpowiedz